Dziewczyna syna Michała Wiśniewskiego jest siostrą znanego aktora i rapera! Podobna do brata?

2022-01-23 10:45
Dziewczyna syna Michała Wiśniewskiego jest siostrą znanego aktora i rapera
Autor: Instagram/@wisniv, @m_wisniewski1972 Dziewczyna syna Michała Wiśniewskiego jest siostrą znanego aktora i rapera

Syn Michała Wiśniewskiego (50 l.) jest szczęśliwie zakochany. W sieci można znaleźć zdjęcia Xaviera Wiśniewskiego (20 l.) z ukochaną Weroniką. Teraz okazuje się, że kobieta jest młodszą siostrą popularnego polskiego aktora i rapera - Sebastiana Fabijańskiego (35 l.).

20-letni syn Michała Wiśniewskiego jest szczęśliwie zakochany. Xavier Wiśniewski znalazł szczęście u boku pięknej Weroniki Fabijańskiej. Nazwisko dziewczyny nieprzypadkowo brzmi tak samo, jak to noszone przez gwiazdora filmów akcji. Okazuje się, że kobieta jest siostrą popularnego aktora i rapera. Między Sebastianem a Weroniką jest spora różnica wieku. Mimo tego rodzeństwo ma ze sobą bardzo dobry kontakt. Aktor znany m.in. z filmów Patryka Vegi ujawnił w rozmowie z Jastrząb Post, że parę połączyła miłość do tańca. Oboje uczęszczają bowiem do szkoły prowadzonej przez Martę "Mandarynę" Wiśniewską.

Xavier Wiśniewski podobnie jak Sebastian Fabijański także tworzy muzykę. Reporterka Jastrząb Post zapytała, czy panowie planują jakąś współpracę. Aktor i raper stwierdził nawet, że syn Michała Wiśniewskiego "robi fajne rzeczy". Czy to znaczy, że w przyszłości nagrają jakiś duet? 

- Być może się coś takiego wydarzy, że nagramy coś wspólnie z Xavierem. On robi fajne rzeczy z tego, co słyszałem. Kibicuje im, bo to fajny chłopak. Mam nadzieję, że moja siostra też się z nim fajnie dogada i będą żyli długo i szczęśliwie - powiedział Fabijański w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz w naszej galerii zdjęcia znudzonego Sebastiana Fabijańskiego. 

Sonda
Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE