Edyta Górniak przeszła metamorfozę!

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko Edyta Górniak przeszła metamorfozę!

Wakacyjne cięcie

Edyta Górniak przeszła metamorfozę! Odważne i krótkie cięcie

2022-08-13 17:00

Edyta Górniak (49 l.) przeszła metamorfozę. Piękna wokalistka zdecydowała się znacząco skrócić włosy. Swoją przemianę określiła mianem "wakacyjnego cięcia", a za jej naturalny wygląd odpowiadają "szczęście i wiatr". Zobaczcie sami, jak bardzo zmieniła się piosenkarka.

Edyta Górniak od lat należy do grona największych gwiazd w Polsce. Ogólnoeuropejską sławę przyniósł jej występ na Eurowizji w 1994 roku, gdzie zajęła drugie miejsce. Do dziś żadnemu naszemu reprezentantowi nie udało się powtórzyć tego sukcesu. Od pamiętnej Eurowizji minęło już wiele lat, jednak Edyta wciąż zachwyca swoim trzy-oktawowym głosem. W ostatnim czasie artystka nieco usunęła się w cień. Od dwóch lat mieszka na Podhalu, gdzie blisko obcuje z przyrodą. Co więcej, śmiało wypowiada się też w sieci na tematy, które wywołują powszechne poruszenie. Jej słowa o "biorobotach, hybrydach i reptilianach", którzy mają żyć obok nas, wywołały falę komentarzy. Teraz gwiazda znów zwróciła na siebie uwagę. Nie chodzi tym razem o kontrowersyjne wypowiedzi czy śmiałe poglądy, a... zmianę fryzury. Na Instagramie wokalistki pojawiło się nagranie, na którym Górniak poprawia włosy i nieco kręci głową. 

Wakacyjne cięcie(!) by: @tomekopec_hair 😘☀️ styling by szczęście i wiatr :) - podpisała nagranie Edyta Górniak.

Zobaczcie sami nagranie z udziałem Edyty Górniak. Podoba Wam się jej nowa fryzura?

Allan Krupa o tym, jak to jest być synem Górniak i jakie ma plany na przyszłość
Sonda
Lubisz piosenki Edyty Górniak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE