Emily Ratajkowski i kwiat gigant! Nie uwierzysz, w co ubrała się polska piękność

2023-03-16 13:33

Emily Ratajkowski udowodniła, że potrafi zaszaleć z modą! Piękna modelka polskiego pochodzenia zaprezentowała się swoim fanom na Instagramie z biustem przesłoniętym jedynie... kwiatem gigantem! Podziękowała przy tym przyrodniczemu projektantowi za wybranie jej do prezentacji tej wiosennej kreacji. Ładnie?

Emily Ratajkowski i kwiat gigant! Nie uwierzysz, w co ubrała się polska piękność

i

Autor: Akpa Emily Ratajkowski i kwiat gigant! Nie uwierzysz, w co ubrała się polska piękność

Emily Ratajkowski szokuje kreacją! Zasłoniła piersi gigantycznym kwiatem

Ładnemu we wszystkim ładnie! Tak chciałoby się powiedzieć, kiedy patrzy się na nowe zdjęcia, które Emily Ratajkowski zaprezentowała swoim fanom na Instagramie. Piękność polskiego pochodzenia ubrała się w... gigantyczny kwiat! Sztuczne anthutium przesłoniło biust Emily Ratajkowski i błyskawicznie stało się sławne. Czy to jednak wygodne? Gigantyczny kwiat nie wygląda zbyt praktycznie, ale dla mody trzeba niekiedy pocierpieć. Również z powodu krytycznych komentarzy. "Czy tak powinna wyglądać moda, serio?!" - bulwersują się niektórzy fani Emily. "Chyba skończyły się im pomysły" - grzmi inny internauta. Ale Emily dumnie paraduje w wiosennej kreacji i ma za nic te przytyki!

Emily Ratajkowski. Kim jest modelka polskiego pochodzenia?

Emily Ratajkowski to jedna z najsławniejszych modelek świata. Zyskała rozgłos, rozbierając się na planie teledysku do piosenki Robina Thicke'a "Blurred Lines", reklamuje też własne kostiumy kąpielowe. Gwiazda nie kryje swoich polskich korzeni, niedawno postanowiła reklamować buty i torebki polskiej firmy CCC. Modelka rozwodzi się po czterech latach od ślubu z Sebastianem Bear-McClardem i dużo plotkowano o tym, że powodem były liczne zdrady producenta. Potem Emily Ratajkowski łączono z Bradem Pittem (59 l.), Petem Davidsonem (29 l.) czy DJ Orazio Rispo (35 l.).

Sonda
Czy tęsknisz za ciepłem i wiosną?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Poziom trudności? HARDKOR!!!

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę coś łatwego. Co wybuchło wcześniej?
Emily Ratajkowski na golasa | ESKA XD - Hotplota #8

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki