Eurowizja 2022: Wpadka organizatorów! Zignorowano reprezentantów Ukrainy?!

2022-05-14 23:37
Eurowizja 2022
Autor: Materiały prasowe

Emocje związane z Eurowizją 2022 sięgają zenitu. Najwidoczniej udzieliły się one także organizatorom, gdyż zaliczyli spektakularną wpadkę i zignorowali reprezentantów Ukrainy. Co się stało?

Bycie gospodarzem Eurowizji wymaga wielkiego wysiłku. W 2022 roku tego zadania podjęły się Włochy. Kraj ten zyskał możliwość przygotowania konkursu u siebie, dzięki zwycięstwu zespołu Maneskin. Choć widowisko było na bardzo wysokim poziomie, a na scenie pojawił się prawdziwy wodospad, to Włosi zaliczyli wpadkę! Po wszystkich konkursowych prezentacjach, następuje przypomnienie występów finalistów. To wtedy stało się coś zaskakującego.

Wpadka organizatorów Eurowizji 2022

Po Ukrainie pokazano cieszących się Niemców, a nie Kalush Orchestrę. Tym samym naszych zachodnich sąsiadów zobaczyliśmy dwukrotnie, natomiast wschodnich - wcale! Fakt ten niewątpliwie można uznać za wpadkę organizatorów! Można się domyślać, że błąd wynikał z tego, że kraje występowały jeden po drugim i ktoś najzwyczajniej się pomylił.

Ukraina w głosowaniu widzów ma numer 12, a Niemcy 13. Z powodu pomyłki organizatorów, dwukrotnie pokazano drużynę Malika Harrisa.

Przeczytaj koniecznie: Eurowizja 2022: Ochman zaczarował publiczność. Występ z miską i mycie rąk [RELACJA NA ŻYWO]

Zobacz zdjęcia wszystkich finalistów!

Eurowizja. Rodzina Ochmana
Sonda
Eurowizja 2022. Czy Krystian Ochman ma szansę na zwycięstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE