Blanka i jej parodia

i

Autor: TikTok/EBU

UŚMIEJESZ SIĘ!

Eurowizja 2023. Blanka jest dalej popularna na TikToku. Parodia "Solo" podbija internet

2023-06-01 14:14

Choć Eurowizja 2023 już za nami, Blanka (23 l.) jest w wielu miejscach, a nawet domach tematem numer jeden. Nic dziwnego, zarówno jej piosenka jak i występ stały się ogólnoświatowym memem. W internecie pojawia się coraz więcej parodii, a jedna z nich jest nawet bez słynnego tańca Blanki!

Eurowizja 2023. Blanka utrzymuje rozgłos. Parodia na TikToku hitem sieci

Dalibor Petko to chorwacki prezenter telewizyjny. Prowadzi też swój własny kanał na Youtube oraz TikToku. Dzieli się tam różnorakimi treściami. Ostatnio jego głównym contentem stała się Eurowizja. Wielu fanów prosiło o sparodiowanie występu Blanki. Jak się okazało, szybko powstał odpowiedni filmik.

Blanka wróciła z Eurowizji

Nagranie zobaczyło ponad milion użytkowników. Wiele osób zauważyło, że jako jeden z niewielu parodystów, ominął dance break i skupił się na innych detalach występu, jak ujęcia, taniec Blanki czy ikoniczne efekty specjalne. Tak, mamy tam fioletowy dym!

Eurowizja 2023. Blanka i jej droga do Liverpoolu

Blanka wygrała w polskich preselekcjach do Eurowizji. Jednak jak się okazało, wiele osób nie zgadzało się z tym wynikiem. Fani też nie byli zachwyceni „Solo”, dlatego Blanka zapowiedziała zmiany. Jak się okazało, międzyczasie Blanka otrzymała sporo hejtu od fanów i wydała w tej sprawie oświadczenie. Jednak sam konkurs okazał się dla niej szczęśliwy. Blanka awansowała do finału, gdzie zajęła 19. miejsce.