Freya Skye robi furorę piosenką Lose My Head! Co o niej wiemy?

i

Autor: instagram/@junioreurovisionofficial Freya Skye robi furorę piosenką "Lose My Head"! Co o niej wiemy?

Kim jest Freya Skye?

Eurowizja Junior 2022. Freya Skye robi furorę piosenką "Lose My Head"! Co o niej wiemy?

2022-11-30 14:01

Eurowizja Junior 2022 odbędzie się już w niedzielę, 11 grudnia. Jedną z faworytek konkursu jest Freya Skye, która wykona piosenkę "Lose My Head". 13-latka jest pierwszą od 17 lat reprezentantką Wielkiej Brytanii na Eurowizji Junior! Co o niej wiemy?

Eurowizja Junior 2022: kiedy, gdzie oglądać?

Eurowizja Junior 2022 odbędzie się już w niedzielę, 11 grudnia, w stolicy Armenii - Erywaniu. O wygraną w 20. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci rywalizować będzie 16 kandydatów z różnych państw. Emocje wokół zbliżającego wydarzenia są coraz większe. Gdzie oglądać Eurowizję Junior 2022? Darmowa transmisja będzie dostępna zarówno online, jak i w telewizji - tutaj możecie sprawdzić, na jakich kanałach. Niedawno podano również do publicznej informacji, kto poprowadzi tegoroczną Eurowizję Junior

Wszystkie 16 państw ogłosiło już swoich reprezentantów na Eurowizję Junior oraz konkursowe piosenki. Polską kandydatką jest Laura Bączkiewicz, która wykona piosenkę "To The Moon".

Kim jest Freya Skye, reprezentantka Wielkiej Brytanii na Eurowizji Junior?

Wielka Brytania powraca do konkursu po 17 latach. W pierwszych dwóch edycjach wydarzenia tamtejsi artyści plasowali się na podium. Teraz na Eurowizji Junior 2022 wystąpi Freya Skye. Brytyjska kandydatka pochodzi z Hertfordshire. Ma 13 lat, a muzyka towarzyszy jej od 5. roku życia. Jak podaje portal Eurowizja.org, nastolatka zaraziła się pasją do muzyki, odkąd rodzice sprezentowali jej zestaw karaoke. 

Kandydatka z Wielkiej Brytanii na Eurowizję Junior może pochwalić się kilkoma własnymi utworami, które powstały w czasie lockdownu. Freya Skye wykonuje również covery popularnych utworów, takich jak "Supermarket Flowers" Eda Sheerana, "Forever Young" Becky Hill czy "Quite Miss Home" Jamesa Arthura. Swoje wokalne umiejętności prezentuje na nagraniach dostępnych w serwisie YouTube.

Co jeszcze wiemy o Freyi Skye? Jak czytamy na łamach portalu Eurowizja.org, dziewczynka nie tylko śpiewa, ale i gra na pianinie. Ponadto lubi spędzać czas ze swoim psem, oglądać filmy oraz kibicować klubowi piłkarskiemu Tottenham Hotspur. 

Jej wykonanie "Lose My Head" podbiło serca słuchaczy. O czym jest piosenka, którą Freya Skye zaśpiewa na Eurowizji Junior 2022?

Jak donosi portal Eska.pl, z sondaży oraz przewidywań zagranicznych dziennikarzy wynika, że Freya Skye jest główną faworytką Eurowizji Junior 2022. Utwór "Lose My Head" wpisuje się w panujące trendy. Jest to dynamiczna piosenka, która przywodzi na myśl utwory topowych wokalistek muzyki pop. 

W teledysku do "Lose My Head" Freya Skye wcieliła się w postać królowej, towarzyszyło jej także kilka tancerek - wszystkie postacie w klipie miały czerwone stylizacje. Nowoczesne, energetyczne brzmienie sprawiło, że 13-latka podbiła serca słuchaczy. O czym jest "Lose My Head"?

Piosenka, którą Freya Skye wykona na Eurowizji Junior 2022, opowiada o trudnej relacji dwóch osób. Podmiot liryczny zmęczony jest jej jednostronnością oraz tym, jak wyczerpujące jest jej utrzymywanie. Z tekstu wynika, że zdaje sobie sprawę również z tego, jak negatywnie wpływa to na jej stan psychiczny. Ostatecznie podmiot stawia sprawę jasno, informując, że nie zamierza dłużej grać w tę grę ("When you lie, waste my time, I say bye-bye") - stąd Freya w teledysku do "Lose My Head" przedstawiona jest jako królowa.

Sonda
Będziesz oglądać Eurowizję Junior 2022?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany