Iza Janachowska

i

Autor: AKPA/Podlewski Iza Janachowska

Wiedzieliście o tym?

Izabela Janachowska chwali wesela bez dzieci?! Nowa moda zagościła w Polsce

2022-08-17 21:44

Izabela Janachowska (36 l.) wie wszystko o ślubach i występuje w roli ekspertki. Nic zatem dziwnego, że postanowiła skomentować nową modę, która zawitała na polskie wesela. Chodzi o obecność dzieci na takich imprezach.

Izabela Janachowska to niekwestionowana ekspertka od ślubów i wesel. Wszystkie najnowsze trendy ma w małym palcu. Nie powinno ją więc dziwić, że do Polski przywędrowała moda na wesela bez dzieci! Celebrytka sama jest mamą trzyletniego Chrisa, także może świetnie rozumieć ten temat. Chociaż, Iza na co dzień może sobie pozwolić na pomoc niani i całego sztabu osób, które ułatwiają jej codzienne łączenie pracy zawodowej i etatu mamy. 

Wesele i ślub - polskie piosenki na pierwszy taniec

Janachowska pochwala pomysł wesela bez dzieci?

Ostatnio modne się zrobiły wesela, na które wstępu nie mają dzieci. Zwolennicy takich rozwiązań tłumaczą, że chodzi głównie o bezpieczeństwo maluchów. Nie trzeba też organizować dodatkowych atrakcji dla dzieci. Takim pomysłem nie jest zdziwiona Iza, która uważa, że to całkiem niezła opcja.

Przecież nikt nie oburza się, że na przyjęcie kostiumowe trzeba przyjść w przebraniu. Dzieci zamiast nudzić się na imprezie dorosłych, będą spędzać czas z bliskimi, ich rodzice, zamiast zajmować się pociechami będą mogli bawić się do białego rana, a państwo młodzi będą mieli wymarzone przyjęcie', mówi w rozmowie z Plotkiem. 

Sonda
Uważasz, że wesele bez dzieci to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE