Jarosław Bieniuk na premierze filmu Ania

i

Autor: AKPA / Jacek Kurnikowski Jarosław Bieniuk na premierze filmu "Ania"

Co za wstyd

Jarosław Bieniuk składa życzenia dzieciom, a na komputerze strona erotyczna! Ale WPADKA!

2023-06-02 16:17

Jarosław Bieniuk postanowił złożyć życzenia swoim dzieciom na Dzień Dziecka za pośrednictwem Instagrama. Wrzucił tzw. rolkę ze zdjęciami swoich pociech, córki Oliwii oraz synów Szymona i Jana. Nie zauważył jednak, że na górze widnieje adres strony do filmów dla dorosłych!

Niewinna rolka, która została okraszona piosenką "Witajcie w naszej bajce" z Akademii Pana Kleksa stała się wielką wpadką byłego piłkarza, który związany jest z modelką Zuzanną Pactwą. Wcześniej był z Martyną Gliwińską, z którą ma syna Kazika (3 l.). - Bądźcie szczęśliwy! Kocham Was #dziendziecka #happykidsday - napisał Jarosław Bieniuk na feralnej rolce, na której widać nazwę strony internetowej z filmami erotycznymi. Ukochany Anny Przybylskiej po wszystkim postanowił się wytłumaczyć.  Stwierdził, że to nie był jego komputer. - P.S Wstawiam nową rolkę, ponieważ w ostatniej pojawił się chochlik w postaci screenshota, nie z mojego komputera.

Przypomnijmy, że Jarosław Bieniuk w Dzień Dziecka wystąpił z synem Szymonem w specjalnym wydaniu "Milionerów". Udało im się wygrać 125 tysięcy złotych. Do puli dorzucili się także Karolina Gorczyca z córką Marysią

Kompromitacja w Milionerach! Gwiazdy "Azja Express" wyśmiane na wizji

Jarosław Bieniuk zaliczył wpadkę, pokazując stronę erotyczną

i

Autor: Instagram
Oliwia Bieniuk szokuje na premierze filmu o zmarłej mamie. Wygląda jak Ania Przybylska
Sonda
Czy Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa pasują do siebie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany