Joanna Opozda z zakazem wstępu do kawiarni. Powód jest jasny!

i

Autor: Akpa

Czy jej serce jest zajęte?

Joanna Opozda w końcu opowiedziała o nowej miłości. Już jest jasne, z kim spędzi walentynki. "Staram się oddawać mu każdą wolną chwilę"

2023-02-11 11:18

Joanna Opozda po rozstaniu z Antkiem Królikowskim skupiła się na wychowywaniu synka, Vincenta i do tej pory to jemu wyłącznie poświęcała każdą wolną chwilę. Teraz w rozmowie z mediami w końcu opowiedziała o nowej miłości i wyjawiła także, z kim spędzi zbliżające się walentynki. Okazuje się, że Opozda ma plany na święto zakochanych.

Joanna Opozda opowiedziała o nowej miłości

Joanna Opozda po rozstaniu z Antonim Królikowskim samotnie wychowuje synka, Vincenta. Aktorka niejednokrotnie podkreślała, że macierzyństwo pochłonęło ją w całości i każdą wolną chwilę poświęca ukochanemu dziecku. Opozda stara się także łączyć pracę z wychowywaniem Vincenta. Z względu na sytuację, w jakiej znalazła się po urodzeniu syna i rozstaniu z mężem, zdecydowała się na szybki powrót do obowiązków zawodowych. Od jakiegoś czasu w mediach spekulowano, że Joanna Opozda spotyka się z raperem Malikiem Montaną, jednak były to jedynie plotki. Potem pojawiły się doniesienia, że aktorka może spotykać się z Remigiuszem Mrozem. W końcu Joasia postanowiła skomentować informacje o swojej nowej miłości. W rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła, czy jest już gotowa na nowy związek. - Nie wiem czy jestem otwarta, czy zamknięta. Nie myślę o tym zupełnie. Jestem bardzo zajęta wychowywaniem Vincenta, on mnie tak pochłania i staram się oddawać mu każdą wolną chwilę - powiedziała aktorka.

Aktorka wyjawiła, z kim spędzi walentynki

Choć Joanna nie jest w związku z żadnym mężczyzną, to ma już plany na tegoroczne walentynki. Aktorka zdradziła, z kim spędzi święto zakochanych. - Spędzę je na pewno z moim synem. - podkreśliła.

Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany