Julia Wieniawa ofiarą napaści seksualnej na imprezie?! W sieci pojawiło się szokujące nagranie

2021-11-25 17:00
Julia Wieniawa była molestowana na imprezie?! W sieci pojawiło się nagranie
Autor: Instagram Julia Wieniawa była molestowana na imprezie?! W sieci pojawiło się nagranie

Julia Wieniawa przeżyła prawdziwe chwile grozy. Na jednej z imprez miało miejsce przykre wydarzenie. Celebrytka musiała poradzić sobie z natarczywym mężczyzną. Na szczęście udało się jej wyrwać z objęć pijanego faceta. Wszystko zostało nagrane, a filmik trafił do sieci.

Julia Wieniawa to jedna z bardziej aktywnych celebrytek na Instagramie. Chwali się tam swoim życiem prywatnym, ale też projektami, które realizuje. Mimo, że jej kariera zaczęła się od gry w popularnym serialu "Rodzinka.pl", to aktorka skupia się na prowadzeniu firmy z odzieżą i nagrała również kilka singli. Przez ostatnie lata głośno było też o jej życiu miłosnym. Wieniawa była związana z Antkiem Królikowskim i Baronem, a teraz zapewnia, że nigdy nie była tak szczęśliwa jak z obecnym ukochanym Nikodemem Rozbickim.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie chciała córki! Wyznała też, czy planuje więcej dzieci

Para niedawno świętowała rok wspólnego życia. Widać, że są bardzo szczęśliwi i od jakiegoś czasu mieszkają ze sobą. Jednak na jedną z imprez Wieniawa wybrała się bez ukochanego. To właśnie wtedy doszło do traumatycznych dla niej wydarzeń. Mężczyzna z którym przyszła namawiał aktorkę do picia alkoholu. Gdy odmówiła, stał się on natarczywy i agresywny. Na oczach wszystkich zaczął ją obmacywać. Na szczęście Julia wyrwała się z jego uścisku i rozprawiła się z pijanym facetem.

Julia Wieniawa była molestowana na imprezie?! W sieci pojawiło się nagranie
Autor: materiały prasowe Julia Wieniawa była molestowana na imprezie?! W sieci pojawiło się nagranie

Na szczęście to tylko opis nagrania, które zostało zrealizowane na potrzeby fundacji SEXED.pl, która edukuje w zakresie praw człowieka, czy równości płci. Dużo miejsca poświęca też tematowi seksu i wszystkim konsekwencjom z nim związanym. Pomaga setkom osób tygodniowo, a film z udziałem Wieniawy ma na celu zwrócić uwagę na problem przemocy w związkach. Szczególnie, że na 25 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy Wobec Kobiet.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z fundacją SEXED.pl, która na pewno nie będzie obojętna.Linia telefoniczna działa od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 20:00. Można z niej skorzystać, dzwoniąc pod numer 720 720 020 lub za pośrednictwem live czatu dostępnego na www.sexed.pl.

Sonda
Julia Wieniawa to dobra aktorka?
Nieudana zemsta po 30 latach. Zniszczył nie te drzwi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE