Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Julia

i

Autor: Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Julia

Sypią się gratulacje

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała dobre wieści! Na świat przyjdzie chłopczyk

2023-08-23 17:42

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która wystąpiła w 6. edycji programu, szybko zyskała sympatię widzów. Kibicowali jej i chcieli, by była szczęśliwa. Julia została dobrana w parę z Tomaszem. Niestety, ich światy bardzo się różniły i para się rozstała. Na szczęście Julka mogła liczyć na wsparcie ze strony najniższych, ojca i jego partnerki. Teraz Julia Gołębiowska przekazała świetne wieści. Na świat przyjdzie chłopiec.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się sympatią widzów, którzy śledzą losy dobranych przez ekspertów małżeństw. Chociaż przez pewien czas wokół programu narosło sporo kontrowersji, przede wszystkim przez wypowiedzi jednego z ekspertów. Faktem jest, że program nie zniknął z anteny, a jesienią widzowie zobaczą kolejną serię, przy okazji poznają nie tylko nowych bohaterów, ale i prowadzące ekspertki, ponieważ zdecydowano się na odnowienie całego składu ekspertów. I tak w nowym sezonie poznamy ekspertki: Julittę Dębską, Zuzannę Butryn i Hannę Kąkol. Jak w każdy sezonie będziemy śledzili losy trzech małżeństw, które zostaną zawarte przed urzędnikiem stanu cywilnego, zupełnie obcych sobie osób, które zostaną do siebie dobrane na podstawie rozmów z ekspertami i testów.

Fani programu cały czas śledzą też losy uczestników poprzedniej edycji. Na miano celebrytów zapracowali sobie m. in. Anita i Adrian z 3. edycji, Agnieszka i Wojtek z 4. edycji, czy też Aneta i Robert z edycji 6. Jednak miłośnicy show lubią też sprawdzać, co dzieje się u tych, którzy niestety nie zostali w małżeństwie, ale nadal są aktywni w mediach społecznościowych. Dużą sympatią widzów cieszy się Julia Gołębiowska, która brała ślub z Tomkiem. Oboje zupełnie się od siebie różnili i w ich przypadku powiedzenie, że przeciwieństwa się przyciągają, nie potwierdziło się. Po nieudanej relacji Julia mogła liczyć na wsparcie najbliższych, ojca i jego młodszej partnerki, a od pewnego czasu swojej macochy, z którą się przyjaźni. Teraz była uczestniczka show podzieliła się w sieci dobrymi wieściami: 

- Dziś jest dzień, w którym wszyscy dowiedzieliśmy się, że będziesz...chłopcem!!! Nie była to łatwa droga, dlatego wszyscy bali się ogłaszać tą dobra nowinę...To będzie zaszczyt pokazywać Ci świat z perspektywy prawie 30 lat starszej 😂 siostry! Alan, czekamy na Ciebie...❤️ Setne gratulacje - napisała szczęśliwa Julia, która do tej pory była jedynaczką.

Posypały się gratulacje, w tym od koleżanki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Anity: - Haha Julcia, Ty to umiesz budować napięcie 😂🙈❤️ Gratulacje! Co za historia! - napisała poruszona uczestniczka trzeciej edycji, która do tej pory z mężem Adrianem tworzy szczęśliwe małżeństwo.

Tak będzie wyglądał ślub Roksany Węgiel