Już dziś wielki finał 11. edycji Top Model! Gdzie i kiedy oglądać? Data, godzina

i

Autor: Facebook/Top Model/TVN

Kto zostanie nową "Top Model"?

Już dziś wielki finał 11. edycji "Top Model"! Gdzie i kiedy oglądać? Data, godzina

2022-12-07 18:30

11. sezon "Top Model" dostarczył widzom wiele emocji! Już tylko trzy najlepsze uczestniczki - Natalia, Klaudia i Michalina - pozostały w programie, aby zawalczyć o zostanie nową twarzą polskiego modelingu. Za nimi wyzwania w tropikalnej atmosferze podczas legendarnego Fashion Weeku w Kapsztadzie. Która z nich zwycięży podczas finału "Top Model"? Tłumaczymy, gdzie i kiedy go oglądać!

Finał "Top Model": gdzie oglądać? Kto zostanie zwycięzcą 11. edycji programu?

Już tylko trzy uczestniczki - Natalia Woś, Klaudia Nieścior i Michalina Wojciechowska - pozostały w programie, aby zawalczyć o kontrakt z prestiżową agencją modelek, a także zostanie nową gwiazdą polskiego modelingu! Która z nich zostanie zwyciężczynią 11. edycji "Top Model"? Tego dowiemy się już podczas wielkiego finału "Top Model". Gdzie i kiedy go oglądać?

Finał 11. edycji "Top Model": gdzie oglądać w telewizji? 

Finał 11. edycji "Top Model" zostanie wyemitowany w środę, 7 grudnia, na antenie TVN o godz. 21:35. Przed nami masa rozrywki! Macie już swoje typy na zwyciężczynię tego sezonu programu?

Wielki finał 11. edycji "Top Model: gdzie oglądać online?

Finał "Top Model" będzie można obejrzeć również online. Cały, finałowy odcinek 11. edycji "Top Model' zostanie udostępniony na platformie streamingowej TVN. Wystarczy, że wejdziecie na Player.pl i przyszykujecie sobie coś pysznego do seansu! Uwaga, finałowy odcinek będzie jednak dostępny online dopiero po rozpoczęciu telewizyjnej premiery, o godz. 21:35.

Sonda
Kto wygra 11. edycję "Top Model"?
Michał Piróg trenuje boks. Wyzwał Kurskiego na pojedynek!
Nasi Partnerzy polecają