Top Model: Zrobili jej niezłą niespodziankę! Nie potrafiła ukryć łez. Kompletnie się tego nie spodziewałam

i

Autor: Facebook/Top Model/TVN

Kto przeszedł do finału?

"Top Model": Zrobili jej niezłą niespodziankę! Nie potrafiła ukryć łez. "Kompletnie się tego nie spodziewałam"

2022-11-30 23:40

Pokazy podczas afrykańskiego Fashion Week stanowiły jedno z najważniejszych wyzwań, jakie postawiono przed uczestnikami 11. edycji "Top Model". Kto dał sobie radę śpiewająco, a kto miał kłopoty? Klaudię obleciał niezły strach, kiedy przed jej debiutem na wybiegu zabrakło prądu! Na szczęście ta historia skończyła się dobrze. Jak nasze wrażenia z odcinka? Podsumowanie znajdziecie poniżej! Wiemy też, kto przeszedł do wielkiego finału "Top Model".

"Top Model": Wielkie nerwy podczas przygotowań do pokazów podczas Fashion Weeku w Kapsztadzie. "To nie tak miało być!"

To już ostatnie chwile przed wielkim finałem 11. edycji "Top Model"! Już 7 grudnia dowiemy się, kto zostanie nową twarzą polskiego modelingu. Tymczasem Maciek, Borys, Klaudia, Michalina, Natalia oraz Adriana szykowali się do pokazów podczas Fashion Weeku w Kapsztadzie. Natalia, która naszym zdaniem jest po prostu urodzoną modelką, płynęła po wybiegu z gracją syreny.

Co za pewność siebie - komentowali między sobą oglądający pokaz z pierwszego rzędu Marcin Tyszka i Joanna Krupa. Sama Natalia przyznawała, że pozytywnie ocenia swój debiut podczas tygodnia mody.

Nie obyło się jednak bez odrobiny stresu! Bluzka tył na przód, dochodzące modelki, których miało nie być i przebieranki w błyskawicznym tempie wystawiły cierpliwość i nerwy uczestniczki na próbę. Na szczęście nie dała się wybić z rytmu. W swoim żywiole była także Adriana, która nie kryła entuzjazmu dla pokazów mody.

No normalnie mogłabym to robić codziennie! Wiem, że to kocham i będę zawsze chciała się tym zajmować - opowiadała rozradowana po dwóch udanych pokazach. Musimy przyznać, tak rozbujanych bioder nie widzieliśmy dawno.

Mniej szczęścia miały za to Klaudia i Michalina, które wciąż czekały na swoją szansę wzięcia udziału w pokazie. Choć przez chwilę wydawało się, że "wskoczą" na miejsce dwóch modelek, którym nie udało się dotrzeć do RPA, niestety musiały obejść się smakiem.

No nic, najważniejsze, że dostałyśmy taką możliwość - pocieszała się niezłomna Klaudia. Mocno trzymamy kciuki za jej karierę!

Nieoczekiwana zamiana w "Top Model". Projektant zmienił zdanie w ostatnie chwili

Jak męska część składu domu modeli poradziła sobie z pokazami? Choć na nas chód Maćka nie zrobił szczególnego wrażenia, innego zdania byli już profesjonaliści. Ntando, jeden z projektantów, zrezygnował z wzięcia Klaudii do swojego pokazu, właśnie aby zaprosić do niego niedoszłego partnera Michaliny.

Trochę mi głupio - przyznawał nieco speszony. Na pocieszenie mocno wyściskał Klaudię! To jednak nie był koniec kłopotów uczestniczki.

Tuż przed innym pokazem, w którym miała wziąć udział Klaudia, zepsuł się... generator prądu! Na sali zapanowała kompletna ciemność.

Zaczęłam się już modlić nawet: Panie Boże, daj mi chociaż jeden pokaz zrobić - śmiała się uczestniczka. Najwyraźniej modlitwa musiała zdziałać cuda, bo po chwili prąd powrócił, a Klaudia bez przeszkód dokończyła pokaz. 

Borysa pożerał stres. Udało mu się jednak dokończyć pokaz

Choć Borys ma idealne warunki na modela, sama twarz to nie wszystko, jak dobrze wiedzą fani show "Top Model". Uczestnik wyraźnie spiął się wyzwaniem pierwszego pokazu.

Chyba się zestresował - komentował Marcin Tyszka do Dawida Wolińskiego. Na szczęście przyszłemu modelowi udało się zapanować nad emocjami i nie tylko dokończyć pokaz, ale sprawnie przemieścić się na kolejny. Przy okazji sesji zdjęciowej, która była kolejnym zadaniem uczestników "Top Model" wyznał także nieoczekiwanie, że jest fanem gadów. Sam ma gekona i kameleona!

Drapieżna sesja zdjęciowa otworzyła serca uczestników. Padły wzruszające wyznania

Sesja w afrykańskiej dziczy, w otoczeniu drapieżników? Tego najwidoczniej było trzeba, aby obudzić ducha walki w uczestnikach! Zaskakująco szczere wyznanie padło także od Michaliny, która przyznawała, że klasyczny model ukończenia studiów i założenia rodziny nigdy nie był dla niej. Z kolei Klaudia podkreślała zmianę, jaką przeszła w programie.

Nigdy dotąd nie mówiłam o swojej przeszłości. Teraz zaczęłam i już wiem, że nie muszę się wstydzić, że wiele osób boryka się z podobnymi doświadczeniami i warto o tym mówić - dodawała uczestniczka. Klaudia już wcześniej wspominała, że wychowała się w małej miejscowości praktycznie bez wsparcia rodziny. Z biedy, aby przetrwać, musiała kraść jedzenie ze szkolnej stołówki. Jako jedynej na planie programu nie odwiedzili jej też bliscy. Pomimo to Klaudia wciąż cieszyła się jak dziecko, kiedy odbyła swój pierwszy w życiu lot samolotem...

Podobnie jak Adriana, którą ekipa "Top Model" zaskoczyła urodzinowym tortem! Przy ognisku uczestnicy złożyli jej serdeczne życzenia. Nie kryła wzruszenia!

Kto przeszedł do finału "Top Model"? To oni mają szansę wygrać 11. edycję!

Największe emocje budził oczywiście moment, w którym w 13. odcinku "Top Model" mieliśmy dowiedzieć się, kto dostał się do wielkiego finału, a kto musi pakować walizki i wracać do Polski. Konflikt zaognił się zwłaszcza między jurorami w kwestii Maćka. O ile Marcin Tyszka był zachwycony zdjęciem uczestnika z sesji, o tyle Dawid Woliński miał już nieco inne zdanie.

Świetna sylwetka, ale twarz w ogóle nie idzie za ciałem. (..) Zdjęcie jest nijakie - bronił swojej racji projektant. Musimy przyznać, nam też bliżej do tej opinii. Lekko rozczarowany był także chodem Borysa podczas pokazów.

Myślałem, że jesteś już na tym poziomie bycia "cool", że to Ci sprawi przyjemność - mówił odrobinę zakłopotany autorytet modowy. Oj, panowie się nie postarali...

Czego nie można powiedzieć do Natalii, która bez problemu dostała się do finału programu. Cóż, nie byliśmy szczególnie zaskoczeni. W pełni zasłużone! Miejsce w finale znalazło się też dla nieoczekiwanie ocalonej przez Joannę Krupę Michaliny, choć widzowie nie do końca zgadzali się z tym werdyktem. Kandydatce na modelkę zarzucali brak profesjonalizmu i zbytnią emocjonalność, jak na wybrany zawód. Czy poradzi sobie w świecie mody, pokaże czas.

Ostatnie miejsce w finale, ku naszej wielkiej radości, przypadło za to Klaudii! Już 7 grudnia dowiemy się, kto zostanie nową gwiazdą polskiego modelingu. Macie swoje typy?

Sonda
Kto wygra 11. edycję "Top Model"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają