Mateusz Pawłowski

i

Autor: Instagram @mateopawlowski

Kacperek z "Rodzinki.pl" przekazał radosną nowinę! Gratulacjom nie ma końca

2023-03-08 18:02

Choć "Rodzinka.pl" nie jest emitowana już w telewizji od kilku lat, aktorzy produkcji nadal prężnie rozwijają swoje kariery. Mateusz Pawłowski (19 l.), który razem z serialowymi braćmi dorastał na oczach widzów, właśnie pochwalił się, że zdał egzamin na prawo jazdy.

Mateusz Pawłowski zdobył popularność w 2011 roku, kiedy jako siedmiolatek zaczął występować w produkcji "Rodzinka.pl", która ze względu na zadawalające wyniki oglądalności doczekała się wielu sezonów (lata 2011-2020). I choć serial nie jest emitowany na antenie telewizyjnej dwójki już od trzech lat, internauci na bieżąco śledzą, co słychać u ich ulubionych bohaterów. Aktor, który wcielał się w Kacperka Boskiego, właśnie podzielił się w sieci radosną nowiną. Ostrzegł fanów.

Kacperek z "Rodzinki.pl" przekazała radosną nowinę! Gratulacjom nie ma końca

Jakiś czas temu Mateusz Pawłowski pochwalił się wyjątkowym zdjęciem, na którym całował pewną blondynkę. Oczywiście szybko okazało się, że jest to jego dziewczyna, co wielu jego wielbicielkom złamało serce. Teraz natomiast młody aktor zakomunikował internautom, że został pełnoprawnym kierowcą.

- Uważajcie na drogach, widzowie, bo wasz ulubiony Kacperek zdał prawo jazdy - oznajmił.

Warto dodać, że mimo olbrzymiej popularności, Pawłowski nie jest aktywny w social mediach tak jak jego serialowi bracia z "Rodzinki.pl", decydując się jedynie na publikację pojedynczych postów na InstaStories. Myślicie, że niebawem wróci na szklane ekrany i zawojuje aktorskim środowiskiem tak jak inne gwiazdy wcielające się w członków rodziny Boskich? Maciej Musiał (28 l.) skupił się na pracy za granicą, gdzie zaczyna być zauważany przez coraz szersze grono znakomitych reżyserów i producentów.

Sonda
Oglądałeś serial "Rodzinka.pl"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany