Nieznane fakty

Kłopotliwa przeszłość Agnieszki Woźniak-Starak! Była wtedy młodą studentką

2023-09-15 10:40

Agnieszka Woźniak-Starak to dziś jedna z najpopularniejszych dziennikarek specjalizujących się w tematyce związanej z show-biznesem. Wielką miłością prezenterki był Piotr Woźniak-Starak, z którym wzięła ślub w 2016 roku. Ich związek przerwała tragiczna śmierć producenta filmowego i przedsiębiorcy. Mało kto wie, czym zajmowała się Agnieszka Woźniak-Starak, zanim wkroczyła w wielki świat celebrytów. Była wówczas młodą studentką. Dla wielu przeszłość prezenterki wydawać się może kłopotliwa.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła niejedną tragedię

Agnieszka Woźniak-Starak cztery lata temu straciła męża. Niedawno odchodziła rocznicę śmierci ukochanego. Piotr Woźniak-Starak wypłynął na jezioro Kisajno i już nie wrócił. Jego ciało wyłowili nurkowie. Wcześniej w życiu prezenterki wydarzyła się inna tragedia - Agnieszka Woźniak-Starak była w ciąży i poroniła, o czym opowiedziała już po śmierci męża. W czerwcu z kolei dziennikarkę spotkała nieprzyjemna sytuacja związana ż życiem zawodowym. Razem z kilkoma innymi osobami (m.in. Małgorzatą Rozenek i Anną Kalczyńską) straciła pracę w programie "Dzień dobry TVN", w którym przez lata czuła się znakomicie. Agnieszka Woźniak-Starak nie zniknęła jednak z mediów i ciągle jest o niej głośno. Właśnie udzieliła osobistego wywiadu Plejadzie, w którym opowiedziała o czasach, gdy była jeszcze studentką. Kto by się spodziewał, że prezenterka miała taką przeszłość?

Agnieszka Woźniak-Starak nie wstydzi się przeszłości. Była mocno zaangażowana

Okazuje się, że Agnieszka Woźniak-Starak jako młoda dziewczyna angażowała się politycznie! Dla celebrytów to często bywa kłopotliwe, bo istnieje ryzyko, że części fanów nie spodobają się wybory idola. Prezenterka jednak absolutnie się nie wstydzi się przyszłości i nie udaje, że nie ma poglądów. - Jak byłam studentką, byłam mocno zaangażowana jako wolontariuszka w różne kampanie, więc na pewno polityka jest dla mnie czymś bliskim. [...] Uważam, że należy brać czynny udział w życiu politycznym, tworzyć społeczeństwo obywatelskie, wykorzystywać nasze prawa wyborcze - podkreśliła Agnieszka Woźniak-Starak. - Nie ominęłam nigdy żadnych wyborów i tych też nie ominę - dodała i zaznaczyła, że "doskonale wie", w którą pójdzie stronę. 

W naszej galerii prezentujemy, jak zmieniła się Agnieszka Woźniak-Starak

Rocznica śmierci Piotra Woźniaka Staraka
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany