Koroniewska znów targa wodę dla Dowbora! Tym razem bez dziecka

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Wakacyjna dawka humoru!

Koroniewska znów targa wodę dla Dowbora! Tym razem bez dziecka

2022-07-29 16:30

Joanna Koroniewska (44 l.) znowu targa wodę dla Macieja Dowbora (43 l.). Gwiazda zapozowała do zabawnego zdjęcia z codziennych zakupów, przy okazji nawiązując do jednego z pamiętnych tekstów "Super Expressu". Chętnie go Wam przypomnimy - przy okazji trudno nie zauważyć, w jak dobrej formie jest aktorka. Więcej poniżej.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wypoczywają w Hiszpanii. Aktorka znowu "targa wodę dla Dowbora"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor niejednokrotnie wspominali, że to właśnie Hiszpania ujęła ich najbardziej jako kierunek wakacyjnego wypoczynku. Ostatnio nabyli tam nawet swój własny dom. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje z siatami pełnymi zakupów. Nie zabrakło i tradycyjnego "targania wody dla Dowbora"!

Okazuje się, że Joanna Koroniewska postanowiła w ramach żartu przypomnieć nasz pamiętny tekst. Znajdziecie go tutaj! Doceniamy takie poczucie humoru - okazuje się, że codzienne czynności, takie jak zakupy, to dla aktorki także chwila wytchnienia od dzieci. Która mama tego nie zna... Poprzednim razem nie było tak kolorowo...

Razem z mężem, Maciejem Dowborem, aktorka relaksuje się w Hiszpanii już nie na wakacjach all inclusive, ale we własnym nowym gniazdku. Z zakupami można więc szaleć do woli! Musimy przyznać, że choć czas leci, Joanna Koroniewska nadal zaskakuje nas swoją siłą. Takie torby ważą w końcu niemało... Gdzie jest Maciej Dowbor, aby pomóc żonie w codziennych obowiązkach? Choć fani aktorki żartowali, że zapewne korzysta z chwili relaksu lub zasłużonego snu, nam wydaje się jednak, że jak zwykle jest w pobliżu ukochanej dbając o to, żeby wyszła jak najlepiej na wakacyjnej fotografii. Tylko pozazdrościć!

Jak Wam mija dzień? Zakupy na obiad już zrobione? ? Ja znowu targam wodę dla Dowbora. Historia lubi się powtarzać! Ale tym razem przynajmniej bez dziecka pod pachą. ? Zakupy z chwilą wytchnienia od dzieci… Która mamusia to zna i uwielbia?!?? Jak widać - nie są to wakacje all-inclusive, ale na pewno są to wakacje ŻYCIA, bo na swoim i w swoim wymarzonym miejscu !?? - wesoło żartowała na swoim koncie na Instagramie Joanna Koroniewska.

Jak wygląda nowe gniazdko Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w Hiszpanii? Zobaczcie poniżej w naszej galerii zdjęć!

"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie
Sonda
Obserwujesz w mediach społecznościowych Joannę Koroniewską?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany