Jedna torebka to za mało

Kożuchowska i Cichopek obwiesiły się pieniędzmi. Kopiują Sarah Jessikę Parker [ZDJĘCIA]

2023-03-22 5:00

Małgorzata Kożuchowska (52 l.) i Katarzyna Cichopek (41 l.) noszą się jak sama Sarah Jessica Parker (58 l.) z "Seksu w wielkim mieście". Ci, którzy sądzą, że w modzie było już wszystko, są w błędzie. Styliści kontynuacji kultowego serialu wymyślili, by główna bohaterka zamiast jednej nosiła aż dwie torebki! Na słynnej ikonie mody, czyli serialowej Carrie Bradshaw, już wzorują się polskie gwiazdy. Zobaczcie sami!

Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Cichopek uważnie śledzą modowe trendy zza oceanu. Noszenie jednocześnie dwóch torebek wypromowała sama Sarah Jessica Parker, czyli Carrie z kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”. W kontynuacji produkcji pt. „I tak po prostu” kilkukrotnie nosiła dwie torebki przewieszone przez ramię – czasem dwie równie ozdobne, czasem jedną efektowną, a drugą praktyczną jak płócienne worki na zakupy

Tak się noszą Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Cichopek

Wystarczyło poczekać kilka miesięcy, by na warszawskich ulicach któraś z gwiazd pojawiła się z dwiema torebkami naraz. Pierwsze były Małgorzata Kożuchowska – prawdziwa ikona stylu – i Katarzyna Cichopek, która od kilku miesięcy bardzo dba o swoje stylizacje. Ta druga od lat inwestuje w torebki i ma ich w swojej garderobie już kilkadziesiąt. Nic dziwnego, że chętnie nosi teraz dwie naraz – czemu miałyby się kurzyć?

ZOBACZ: Kasia Cichopek ma głowę do inwestycji. Zarobi krocie na swoich torebkach?

Dwie torebki - każda warta duże pieniądze. Obie na raz to skarb!

Małgorzata Kożuchowska została ostatnio zauważona ze sportową torbą typu worek, ale nie byle jaką, bo projektu Stelli McCartney dla Adidasa, która kosztuje 500 zł. Do niej dobrała gustowną torbę Diora aż za 28 tys. zł.

Katarzyna Cichopek zaś postanowiła połączyć dwie bardzo luksusowe torebki - kultową Louis Vuitton za 20 tys. zł i równie stylową marki Yves Saint Laurent za "jedyne" 8 tys. zł.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentują się Kożuchowska i Cichopek z dwiema torebkami:

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany