Król rozrywki na sylwestrze Polsatu! Wiemy, kto poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów

i

Autor: AKPA Król rozrywki na sylwestrze Polsatu! Wiemy, kto poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów

Będzie się działo!

Król rozrywki na sylwestrze Polsatu! Wiemy, kto poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów

2022-12-18 13:10

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a stacje przygotowują się do noworocznych koncertów z udziałem największych gwiazd. Niezapomniana impreza szykuje się w Polsacie - podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpią m.in. Doda i Maryla Rodowicz. Wiadomo także, kto poprowadzi sylwestra Polsatu 2022/2023!

Koniec roku już za pasem, a wraz z nim nadchodzą niezapomniane imprezy sylwestrowe. Telewizja Polska przygotowuje już Sylwestra Marzeń z Dwójką, z kolei Polsat - Sylwestrową Moc Przebojów. Wiadomo już, kto poprowadzi sylwestra Polsatu 2022/2023. Na imprezie nie może zabraknąć króla rozrywki! 

Kto poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie? 

Sylwestra Polsatu poprowadzi pięć gwiazd - podaje portal Pomponik, który otrzymał informacje od produkcji. Na wielkiej imprezie stacji nie może zabraknąć jej czołowej gwiazdy - Krzysztofa Ibisza. Gospodarzami Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022/2023 będą także Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski oraz Agnieszka Kołodziejska. 

- Czujemy tę energię, która płynie od mieszkańców Śląska. Tutaj ludzie kochają się bawić, a publiczność jest fantastyczna. Wierzę, że to będzie niezapomniana noc, z udziałem ponad dwudziestu artystów, tysięcy osób w Parku Śląskim i milionów przed telewizorami, chcemy z uśmiechem przywitać Nowy Rok - opowiadał cytowany przez portal Śląskie.pl Krzysztof Ibisz podczas konferencji prasowej. 

Gwiazdy na sylwestrze Polsatu 2022/2023. Kto wystąpi?

Podczas tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów na scenie pokażą się największe gwiazdy. Wśród nich zobaczymy m.in. Dodę oraz Marylę Rodowicz. Artystki przygotowują dla widzów prawdziwą gratkę - wspólny występ. Na sylwestrze Polsatu pojawią się także Beata Kozidrak, Cleo, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Grzegorz Hyży, Feel, Dawid Kwiatkowski, Big Cyc, Enej, Ralph Kaminski oraz Bryska. Jak donosił Plotek, stacja ma negocjować także z trzema gwiazdami światowego formatu. 

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022/2023 w Polsacie odbędzie się na Polach Marsowych w Parku Śląskim w Chorzowie. Będziecie śledzić noworoczny koncert?

Sonda
Która impreza lepiej się zapowiada: Sylwester z TVP czy z Polsatem?
Nasi Partnerzy polecają