Robert Głowacki

i

Autor: AKPA / Telus

Nagrania trafiły do sieci

Królikowski pokazał dziewczynę! Nie uwierzycie, co robili

2023-03-14 18:26

Antek Królikowski (34 l.) stara się zapomnieć o wszystkich problemach życia codziennego, uprawiając jogging. Aktor zdecydował się nawet nagrać, jak ćwiczy razem z ukochaną i ich pupilem. Takie nagrania na jego profilu to rzadkość.

Antek Królikowski walczy o swoje dobre imię, próbując udowodnić, że środki odurzające, pod wpływem których prowadził auto, znalazły się w jego organizmie z powodów leczniczych. Aktorowi został postawiony zarzut, na podstawie którego sąd może skazać go aż na dwa lata pozbawienia wolności. Czy tak się stanie, dowiemy się niebawem, tymczasem widać, że mężczyzna zmienił tryb życia. Ostatnio informowaliśmy, że zaczął regularnie uczęszczać na siłownię, a teraz sam pochwalił się z aktywnym popołudniem z ukochaną.

Antek Królikowski pokazał dziewczynę! Nie uwierzycie, co robili

Antek Królikowski chroni prywatności nowej partnerki - nie pokazuje zbyt wielu wspólnych zdjęć z Izabelą oraz niechętnie wypowiada się na jej temat podczas rozmów z dziennikarzami czy internautami. Zaskakuje więc nieco, że zdecydował się nagrać ukochaną, jak razem z psem biegają po warszawskiej Woli. Widok stolicy zapiera dech w piersiach, ale uwagę i tak kradnie Iza, której twarz załapała się w materiale wideo Antka.

Myślicie, że jak aktor odbuduje zszarpany wizerunek, zacznie brylować z ukochaną na ściankach? Aktualnie musi skupić się na sądowej batalii z Joanną Opozdą, z którą do tej pory wielokrotnie obrzucali się błotem za pośrednictwem social mediów. Pamiętacie, jak pokazywali screeny przelewów z kont bankowych?

Antek Królikowski trenuje z Izabelą

i

Autor: Instagram @antek.krolikowski
Sonda
Kibicujesz związkowi Antka Królikowskiego i tajemniczej prawniczki Izabeli?
Nasi Partnerzy polecają