Antek Królikowski, Joanna Opozda

i

Autor: AKPA / Gałązka, Jacek Kurnikowski

Tak zareagowała na nowe doniesienia?

Królikowski usłyszał zarzut, a Opozda pokazała... "Mój sekretarz"

2023-03-09 16:27

Joanna Opozda (35 l.) nie ma zamiaru rezygnować z internetowej aktywności i stale informuje fanów, co się u niej dzieje. W dniu, kiedy media obiegła informacja o tym, że Antek Królikowski (34 l.) usłyszał zarzut ws. ostatniego zatrzymania, opublikowała na Instagramie fotografie synka. "Mój sekretarz" - napisała.

Ostatnie wydarzenie, jakim było zatrzymanie Antka Królikowskiego, który kierował autem, będąc pod wpływem środka odurzającego, nie poprawi jego relacji z Joanną Opozdą, która stara się niczego nie komentować, publikując w sieci jedynie zdjęcia z pracy czy te, na których pokazuje, jak rośnie jej roczny synek. Vincent Królikowski, który w lutym świętował urodziny, stał się główną gwiazdą Instagrama sławnej mamy 9 marca, kiedy w mediach informowano o postawionym zarzucie jego ojcu.

Antek Królikowski usłyszał zarzut, a Joanna Opozda pokazała... "Mój sekretarz"

Joanna Opozda często wypytywana jest przez dziennikarzy o relacje, jakie panują między jej (jeszcze) mężem, a zarazem ojcem jej syna. Choć niektórzy życzyliby dawnych zakochanym, aby dla dobra dziecka pogodzili się, niewiele wskazuje na to, by tak właśnie się stało. Aktorka wydaje się jednak zadowolona z tego, jak ułożyło się jej życie, bo świetnie spełnia się w roli mamy, chętnie publikując zdjęcia chłopca. Nigdy jeszcze nie udostępniła natomiast jego wizerunku, zazwyczaj zasłaniając mu twarz różnymi emotikonami. Podobnie zrobiła w czwartek.

- Na robocie. Mój sekretarz - napisała, żartując z Vincenta, który zawzięcie trzymał w dłoni długopis i zerkał w kalendarz mamy.

Myślicie, że taką publikacją chciała w jakiś sposób zareagować na doniesienia o postawieniu Antkowi zarzutów? Jak udało się nam dowiedzieć, aktorowi grozą dwa lata pozbawienia wolności.

Vincent Królikowski

i

Autor: Instagram @asiaopozda
Sonda
Czy uważasz, że Joanna Opozda i Antek Królikowski powinni pogodzić się ze względu na dobro synka?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany