Marcela Leszczak i Misiek Koterski pocałunek na premierze filmu Banksterzy, październik 2020

i

Autor: AKPA Marcela Leszczak i Misiek Koterski pocałunek na premierze filmu "Banksterzy", październik 2020

Leszczak wygadała się na całego! Co stoi za powrotem do Koterskiego? Dziecko w tle

2021-11-23 22:43

Michał Koterski znów jest w związku z byłą modelką i gwiazdą "Top Model"? Marcelina Leszczak jest matką jego synka. Para przeżywała już rozstania i powroty. Wydawało się, że ich relacja na dobre skończyła się, gdy aktor związał się z Dagmarą Bryzek. On i gwiazda "Korony królów" okazywali sobie czułość przy każdej możliwej okazji. Leszczak wygadała się, co stoi za powrotem do aktora. Czy chodzi tylko o dobro ich dziecka?

Michał Koterski i Marcela Leszczak spotykali się od 2016 roku. Byli nawet zaręczeni, ale nie doszło do ślubu. Ich synek Fryderyk urodził się w 2017. Jednak ten związek nie był stabilny. Para rozchodziła się i wracała do siebie. W 2019 roku aktor wrócił do rodziny. Na krótko, bo znów coś sypało się w relacji z modelką. Wydawało się, że ten rozdział w jego życiu już się skończył, gdy na jego drodze stanęła aktorka znana z serialu TVP "Korona królów". Koterski i Dagmara Bryzek poznali się na planie filmowym i rozpoczęli płomienny romans. Okazywali sobie publicznie czułość. I równie szybko sielanka się skończyła. Doszło do rozstania, a chwilę później pojawiły się doniesienia o tym, że Leszczak znowu jest zainteresowana Koterskim. Para pochwaliła się wspólnym zdjęciem, a fani pytali, czy coś jest na rzeczy. Teraz modelka zapytana przez dziennikarzy postanowiła opowiedzieć o kulisach powrotu do dawnej miłości. Koterski zapewniał kiedyś, że związałby się z Leszczak dla dobra dziecka. Gwiazda "Top Model" zdradziła Pomponikowi, kto pierwszy wyciągnął rękę do zgody i zasugerowała, że wcale nie dobro dziecka przeważyło:

Kto mógł wyciągnąć? No Michał! No tak! Na razie nie będę o tym mówiła. Nie mogę więcej powiedzieć. Zrobiłam to dla siebie, bo ja też musze być szczęśliwa. I tym akcentem temat zakończmy. 

Zobaczcie poniżej zdjęcia z premiery filmu Dody "Dziewczyny z Dubaju". Marcela Leszczak też się tam zjawiła!

ZOBACZ: Kurdej-Szatan udzieliła mocnego wywiadu po aferze: "Przyszło mi zapłacić życiową cenę". Jej dziadek był żołnierzem

Rodzina w komplecie

i

Autor: Instagram Misiek Koterski Rodzina w komplecie

Modelka podkreśliła, że wcale nie cieszy ją nieudany związek Koterskiego z Bryzek: - Nie no, nie mogę mieć z takiego powodu radości.

Sonda
Udany powrót do ex. Wierzycie w to?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany