Maciej Musiał pokazał zdjęcie z mamą i zaskoczył fanów: "Mama jak siostra" [ZDJĘCIE]

2022-05-28 8:45
Maciej Musiał
Autor: AKPA

Maciej Musiał (27 l.) ma doskonały kontakt ze swoją mamą. Ostatnio pochwalił się w sieci zdjęciami z dzieciństwa i teraźniejszości u boku swojej mamy. Zachwytom nie było końca. "U Musiałów starzeją się tylko dzieci" - napisał jeden z fanów aktora.

Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Liczne grono fanek zyskał już w trakcie nagrań serialu "Rodzinka.pl". Po zakończeniu emisji tej telewizyjnej produkcji jego kariera nabrała zawrotnego tempa. Musiał wielokrotnie udowodnił, że nie jest aktorem tylko jednej roli. Pojawił się również w produkcjach takich jak: "1983", "Baby są jakieś inne", "Mój biegun" czy "Dzień dobry, kocham cię!". Nie brakuje go również w mediach społecznościowych. Celebryta często publikuje w sieci zdjęcia i filmy obrazujące kulisy jego prywatnego i zawodowego życia. Ostatnio pochwalił się fotografiami u boku mamy. Jedna rzecz mocno przykuła wzrok internautów. Kobieta na zdjęciu bardziej przypominała siostrę Musiała niż jego mamę!

Maciej Musiał pozuje z mamą

Gwiazdor "Rodzinki.pl" ma świetny kontakt ze swoją mamą, która wspierała go na wszelkich szczeblach jego kariery. Dziś, jako absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, jeszcze prężniej rozwija swoją karierę przed kamerą. Z okazji Dnia Matki, Maciej Musiał pochwalił się w mediach społecznościowych uroczymi fotografiami z mamą. Na pierwszym zdjęciu widzimy małego chłopca u boku pięknej kobiety, na kolejnych dojrzałego mężczyznę obok tak samo olśniewającej pani.

"Mama. Silna, niebywale mądra i piękna kobieta. Zawsze we mnie wierzyła. Dała mi pewność siebie, odwagę, dumę, chęć walki o wszystko co wymyślę i mnóstwo miłości. Dziś tak wiele robi dla innych i spraw w które głęboko wierzy. Jest dla mnie wielką inspiracją" - podpisał post na Instagramie.

Internauci porównali piękną mamę Maćka Musiała do jego siostry!

"Mama nic się nie zmieniła, tylko syn lekko wyrósł 😁 💙💙💙"

"Mama lat 18 ❤️😍🔥"

"Przepiękna Mama! Naturalna, niezrobiona (co rzadkie dziś xD) i taka dziewczęca! Śliczna! 🌸"

"Mama jak siostra🔥" - czytamy.

Przed rokiem musiała zrezygnować z udziału w programie. Teraz wraca do „The Voice Kids”
Sonda
Lubicie Macieja Musiała?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE