Aktorka ma problemy ze zdrowiem?

Małgorzata Foremniak kupiła sobie cudowną wodę. Wiemy na jakie dolegliwości!

2023-06-29 5:30

Niewątpliwie ulubionym miejscem Małgorzaty Foremniak (56 l.) do robienia zakupów jest warszawski Solec. Jurorka „Mam Talent” regularnie zaopatruje się w tej okolicy w niemiecką chemię, a także kupuje owoce i warzywa z ekologicznych produkcji. Ostatnio nabyła także wodę leczniczą.

Małgorzata Foremniak wie co dobre i co zdrowe. Gwiazda nie robi zakupów w hipermarketach, ale wspiera lokalne biznesy rodzimych sprzedawców, u których czekają na nią wyselekcjonowane jarzyny z ekologicznych upraw.. Ci bardzo doceniają stałą klientkę, bo aktorka bardzo często może liczyć na zaniesienie sprawunków do samochodu. Małgosia ma kilka obowiązkowych punktów, które odwiedza podczas shoppingu na Solcu. Ostatnio artystka oprócz warzyw, owoców wstąpiła także do ulubionego sklepu zielarskiego skąd wyszła ze zgrzewką wody leczniczej na konkretne dolegliwości, w tym również łagodzi nerwy.

Zakupiona przez Foremniak woda działa na nerwy! Na co jeszcze pomaga?

Zakupiona przez Foremniak woda zawiera niezbędną dla organizmu ilość magnezu, przez co łagodzi stany stresowe i nadmierną pobudliwość. Działa przeciwzapalnie i przeciwuczuleniowo. Dzięki dużej zawartości wapnia wzmacnia układ kostny, więc zapobiega osteoporozie, wpływa na prawidłową krzepliwość krwi i uszczelnienie naczyń krwionośnych, w stanach uczuleniowych. Jak widać aktorka dba o siebie pod każdym względem, ale w końcu lepiej zapobiegać niż później się leczyć. Oby tylko robiąc zdrowe zakupy nie przypłaciła ich kiedyś mandatem, bo swoje luksusowe volvo parkuje w ryzykownych miejscach. Ostatnio stanęła na wyłączonej z ruchu wysepce oraz na zakazie parkowania. - Pani Małgosia jest stałą klientką wielu sklepików w okolicy. Sprzedawcy bardzo ją lubią i chętnie pomagają jej z ciężarami – zdradza nam mieszkaniec Solca.

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!
Sonda
Na ile lat wygląda Małgorzata Foremniak?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany