Małgorzata Foremniak dostała 8 kg róż

i

Autor: papara18 Małgorzata Foremniak dostała 8 kg róż

Mamy zdjęcia

Ukochany rozpieszcza Małgorzatę Foremniak. Przygotował dla niej niespodziankę ważącą 8 kilogramów!

2023-02-16 4:35

Lepszych walentynek nie mogła sobie wymarzyć. Małgorzata Foremniak (56 l.) dostała od swojego ukochanego ogromny bukiet czerwonych róż, który, jak zdradziła, ważył aż 8 kg. Paweł Jodłowski zadbał również o pyszną kolację dla swojej walentynki. Wieczór jednak spędzili nie w restauracji, lecz we dwoje, w zaciszu domu. Ależ romantycznie...

Małgorzata Foremniak nie miała szczęścia w miłości. Aktorka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa i głośny romans z tancerzem Rafałem Maserakiem (39 l.). Jednak od ponad dwóch lat jest w szczęśliwym związku z producentem Pawłem Jodłowskim, który niegdyś spotykał się m.in. z Mają Hirsch (46 l.). Od tego czasu o życiu prywatnym gwiazdy niewiele się mówi. Jednak raz na jakiś czas Foremniak uchyla przed fanami rąbek tajemnicy. Tak też było w dniu walentynek. Artystka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma ogromny bukiet czerwonych róż. „8 kg słodkiego ciężaru!!!” – napisała.

Jodłowski bardzo się postarał. Już w południe pojechał do jednej z lepszych kwiaciarni w Warszawie, w której wykupił chyba wszystkie czerwone róże. Następnie ostrożnie wsadził bukiet do bagażnika rozwijając go z ochronnego papieru i udał się po sushi, które zawiózł do domu gwiazdy. Tam zapewne spędzili romantyczny wieczór tylko we dwoje.

Ciężko chorowała po śmierci córki. Gwiazda "Klanu" zamieszkała w domu opieki w Skolimowie.

O posiadaniu broni, starzeniu się i prawie do orgazmu po czterdziestce...

Posłuchaj niesamowitej rozmowy Marcina Mellera z Ewą Winnicką!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany