Mamy zdjęcie z ostatniego wystąpienia Jana Nowickiego

i

Autor: AKPA/Gałązka Mamy zdjęcie z ostatniego wystąpienia Jana Nowickiego

Ostatnie zdjęcia aktora

Mamy zdjęcie z ostatniego wystąpienia Jana Nowickiego. Jeszcze kilka dni przed śmiercią pokazał się publicznie

2022-12-07 14:29

7 grudnia w mediach poinformowano o śmierci Jana Nowickiego. Wybitny aktor miał 83 lata. Artysta do ostatnich chwil pozostawał aktywny zawodowo - jeszcze 3 grudnia br. pojawił się na promocji książki w remizie OSP w Kowalu. Mamy zdjęcie z ostatniego publicznego wystąpienia Jana Nowickiego.

7 grudnia media poinformowały, że Jan Nowicki nie żyje. Śmierć wybitnego aktora wstrząsnęła jego bliskimi, a także fanami. Miał on 83 lata. Poruszające pożegnanie Jana Nowickiego opublikowała m.in. była synowa artysty, Halina Mlynkova - wpis na Instagramie rozpoczęła słowami: "Ach, Tato"

Pierwszą żoną aktora była Małgorzata Potocka, z którą rozwiódł się w 2015 roku. W 2016 roku poślubił Annę Kondratowicz, która była przy nim do końca. Jan Nowicki był ojcem dwójki dzieci - Łukasza, którego urodziła Barbara Sobotta, oraz Sajany, której matką była Irena Paszyn. 

Zobacz także: Jan Nowicki żenił się dwa razy, ale partnerek miał więcej. Zawsze adorował synową

Ostatnie wystąpienie Jana Nowickiego. Kilka dni przed śmiercią pojawił się na promocji książki

Aktor do ostatnich dni pozostawał aktywny zawodowo. 26 listopada w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbyło się spotkanie z Janem Nowickim, którego gospodarzem był dziennikarz Leszek Bonar.

Zaledwie kilka dni przed śmiercią aktor pojawił się również w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kowalu. Jan Nowicki uczestniczył w promocji książki "120 lat Ochotniczej Straży Pożarnej Królewskiego Miasta Kowala na Kujawach" autorstwa dr Zdzisława Jana Zasady. 

- Mam jeszcze "świeże" zdjęcia z soboty z Kowala, gdzie Jan Nowicki był na promocji książki - 120 lat OSP Kowal. Był tam w mundurze strażackim - opowiadał Wojciech Nawrocki, radny gminy Kowal, w rozmowie z serwisem Włocławek Nasze Miasto.

Sprawdź również: Jan Nowicki przy własnym grobie czekał na śmierć. Taki nagrobek sobie zbudował

Zdjęcia z ostatnich publicznych wystąpień Jana Nowickiego zostały opublikowane w mediach społecznościowych. Możecie zobaczyć je poniżej.

Sonda
Czy znasz twórczość Jana Nowickiego?
Jan Nowicki nie żyje
Nasi Partnerzy polecają