Michał Wójcik Marcin Wójcik Urszula

i

Autor: Akpa

Wiedzieliście?

Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru jest spokrewniony z Urszulą! Mają domki letniskowe

2023-04-21 13:08

Urszula Kasprzak (63 l.) pochodzi z Lublina, podobnie jak kabaret Ani Mru-Mru. Okazuje się, że piosenkarka jest ciotką znanego komika, Marcina Wójcika (49 l.). Opowiedziała o tym w niedawno wydanej książce. Rodzina Urszuli ma swoje domki letniskowe nad jednym ze znanych jezior.

Rodzice Urszuli, Maria i Zdzisław Kasprzakowie pracowali w państwowej firmie odzieżowej "Gracja" w Lublinie. To właśnie wtedy, ojciec piosenkarki nabył kilka domków letniskowych w Firleju na Wysoczyźnie Lubartowskiej. Do dziś dacze należą do rodziny, która chętnie spędza tam wakacje. - Dzisiaj w pierwszym domku mieszkają na zmianę moje siostry cioteczne Gosia i Ania. Ania ma dwóch synów: Tomka i Marcina, który występuje w kabarecie Ani Mru Mru. W Wikipedii napisali, że jestem bratanicą jego babci. Nie chwaliliśmy się tym za bardzo, mało kto wie, że jesteśmy spokrewnieni - wyjawiła Urszula w swojej biografii.

Kolejne domki letniskowe zajmują: jej siostra, Ewa oraz kuzyni od strony taty. - W drugim domku pomieszkują na zmianę dzieci drugiej siostry mojego taty, cioci Stasi: Jola i Darek z rodzicami. Trzeci domek zajmuje Ewa, moja siostra, z córkami Madzią i Kasią. A ten czwarty jest nasz i też się nim dzielimy, w miarę możliwości. Najlepsze jest to, że kiedy posiedzi się tutaj dwa tygodnie w czasie wakacji, spotka się każdego. Wszyscy mieszkają w Lublinie albo okolicach, tylko ja wypaliłam tak daleko, pod Warszawę - zdradziła w książce pt. "Urszula".

Urszula zapłaciła za grób męża! Tak przyjechała na parafię

Przypomnijmy, że Michał Wójcik (52 l.), drugi z satyryków występujących w Ani Mru-Mru nie jest spokrewniony z Marcinem Wójcikiem. Ostatnio spotkała go wielka tragedia, w wyniku choroby nowotworowej zmarła jego partnerka, Jani (+37 l.).

Michał Wójcik jest zdruzgotany stratą partnerki. Mimo tragedii pracuje dla dziecka!

Kontrowersyjny występ kabaretu Neo-Nówka. Jest afera! Poseł PO komentuje
Sonda
Przeczytałeś/przeczytałaś biografię Urszuli?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany