Patrycja Markowska

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Nie brzmi to dobrze

Markowska boi się o syna! "Ma 15 lat i kompletnie jest zielony"

2023-02-23 21:40

Patrycja Markowska (43 l.) została zapytana w jednym z ostatnich wywiadów, czy jej syn wiąże przyszłość ze światem artystycznym. Artystka dała do zrozumienia, że martwi ją, że jej 15-letni Filip myśli o tym, by iść w ślady jej oraz swojego taty. "Ja bym go w życiu nie wpuściła w show-biznes".

W ostatnim czasie o Patrycji Markowskiej było głośno za sprawą jej rozstania z wieloletnim partnerem oraz ojcem jego dziecka, aktorem Jackiem Kopczyńskim (51 l.). Wokalistka nie chciała od razu potwierdzać, że znów jest singielką, ale gdy minęło trochę czasu, opowiedziała o nowym etapie w swoim życiu, stwierdzając, że "na razie czuje się średnio, bo przeżywa długo pewne rzeczy". Teraz natomiast otworzyła się nieco w temacie swojego syna.

Patrycja Markowska boi się o syna! "Ma 15 lat i kompletnie jest zielony"

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński byli parą przez ponad 15 lat. Choć miewali kryzysy, wydawało się, że są szczęśliwą parą, która wychowuje syna. 9 stycznia Filip skończył 15 lat i, jak można było się spodziewać, jest zainteresowany środowiskiem, w którym pracuje jego mama, tata oraz dziadek.

- To jest bardzo niebezpieczny zawód, pełen pułapek non stop. Już nie mówię o używkach, ale też takich pułapkach emocjonalnych. Ma 15 lat i kompletnie jest zielony. Ja bym go w życiu nie wpuściła w show biznes - wyznała w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Ponadto dziennikarze tygodnika dotarli do relacji znajomych Patrycji i Jacka, którzy poinformowali, że aktor ma podobne zdanie na temat fascynacji syna show-biznesem.

- W sprawie przyszłości Filipa Jacek ma identyczne zdanie jak Patrycja. Oboje trzymają wspólny front. Nie chcą, by chłopak trafił do show-biznesu. To stresujące środowisko, trudny zawód i niepewne zarobki. A oni pragną dla niego innej przyszłości. Marzą, żeby zdobył solidne wykształcenie. Czy tak się stanie? Czas pokaże - czytamy.

Jak myślicie, Filip zostanie aktorem albo muzykiem?

Sonda
Czy uważasz, że Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński podjęli dobrą decyzję o zamieszkaniu osobno?

Czego naprawdę potrzebują nasze dzieci? Czy dajemy im wszystko... oprócz miłości?

Posłuchaj rozmowy o ratowaniu więzi rodzica z dzieckiem!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają