Awantura z udziałem Musiałowskiego i Wieniawy. Menedżer ujawnił, o co poszło

2022-04-25 19:30
Menedżer restauracji komentuje awanturę z udziałem Musiałowskiego i Wieniawy
Autor: instagram/@juliawieniawa, @musialowskimaciej

W ostatnich dniach doszło do głośnej awantury, w której uczestniczyli Maciej Musiałowski (29 l.) i Julia Wieniawa (24 l.). Gwiazdy wraz z przyjaciółmi imprezowały w jednym z modnych warszawskich lokali, miły wieczór zakończył się jednak skandalem. Super Express uzyskał komentarz menedżera restauracji.

To miał być miły wieczór spędzony w towarzystwie przyjaciół - nic nie zapowiadało nadchodzącego skandalu. 23 kwietnia w godzinach wieczornych Maciej Musiałowski oraz Julia Wieniawa wraz z przyjaciółmi wybrali się do modnej restauracji w Koszykach w Warszawie. Nikt nie spodziewał się, że jeszcze tego samego wieczoru dojdzie do rękoczynów i głośnej afery, po której Musiałowski z hukiem wyleci z lokalu. 

Aktor, który zyskał uznanie krytyków oraz fanów kinematografii po kreacji Tomka w filmie "Sala samobójców. Hejter", a także sympatię telewidzów za sprawą występów w serialach "Druga szansa" i "Kod genetyczny", mocno podpadł swoim fanom. Maciej Musiałowski spotkał się m.in. z Julią Wieniawą, z którą nagrał piosenkę "Zabierz tę miłość", oraz Dominikiem Sadochem. Wyglądało na to, że paczka przyjaciół świetnie bawi się w restauracji Mateusza Gesslera... do czasu. 

W pewnym momencie sprawy zaszły za daleko. W lokalu doszło do szarpaniny, w której uczestniczyli pracownicy restauracji oraz Maciej Musiałowski. Informator Pudelka podawał, że zdarzenie miało miejsce około drugiej w nocy - aktor rzucił się wtedy na pracowników lokalu. Skutkiem było wyrzucenie Macieja Musiałowskiego z lokalu. Julia Wieniawa starała się bronić przyjaciela, wdając się w dyskusję z pracownikami warszawskiej restauracji. Zdjęcia z całego zajścia oraz opis awantury możecie zobaczyć tutaj.

"Super Express" uzyskał komentarz menedżera restauracji.

- Rzeczywiście miał miejsce incydent z udziałem aktora. To się u nas bardzo często zdarza, że ktoś się za dużo napije i da upust swoim emocjom. Gwiazdor został wyprowadzony z lokalu, ale nie nałożono na niego zakazu wstępu w przyszłości. To codzienność, że znane osoby próbują zwrócić na siebie uwagę. Jak przeginają, są po prostu wypraszane - poinformował przedstawiciel restauracji. 

Ze słów menedżera wynika, że zachowanie Macieja Musiałowskiego mogło wynikać ze spożycia przez niego dużej ilości alkoholu. 

Sprawdź w naszym psychoteście, która gwiazda jest Twoją bratnią duszą!

Która gwiazda mogłaby zostać Twoją przyjaciółką?

Pytanie 1 z 11
Co robisz w wolnym czasie?
Julia Wieniawa pozdrawia czytelników "Super Expressu"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE