Michał Żebrowski pokazał zdjęcie z młodości

i

Autor: AKPA/Gillert Michał Żebrowski pokazał zdjęcie z młodości

Wow!

Michał Żebrowski pokazał zdjęcie z młodości. Zachwycone fanki: "Przystojny jak diabli"

2022-07-27 10:27

Michał Żebrowski (50 l.) oraz jego żona, Aleksandra (35 l.), cieszą się dużą popularnością oraz sympatią ze strony fanów. Ostatnio aktor zachwycił internautki, pokazując swoje zdjęcie z młodości. "Dziewczyny wpatrzone w pana od zawsze", komentują rozanielone fanki.

Michał Żebrowski zadebiutował na wielkim ekranie w latach 90. XX wieku. Prawdziwą popularność przyniosły mu jednak role Tadeusza Soplicy w "Panu Tadeuszu" oraz Jana Skrzetuskiego w "Ogniem i mieczem". Krótko później wcielił się w postać Geralta z Rivii w filmie oraz serialu "Wiedźmin". Obecnie występuje on w serialu "Na dobre i na złe".

Michał Żebrowski: zarobki

"Super Expressowi" udało się ustalić, że Michał Żebrowski może liczyć na wysoką stawkę za pracę na planie "M jak miłość". Na planie spędza średnio dwa dni miesięcznie, a za każdy z nich otrzymuje aż 10 tysięcy złotych! Gwiazdorskie honorarium Żebrowskiego robi wrażenie. Warto dodać, że wystąpił on również w kampanii reklamowej sieci fast foodów, za co zainkasował aż 2 miliony złotych!

Michał Żebrowski w młodości. Tym zdjęciem zachwycił fanki!

Na instagramowym profilu Michała Żebrowskiego pojawił się nowy wpis, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów. Aktor pokazał zdjęcie pochodzące z czasu studiów (jest absolwentem Wydziału Aktorskiego w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie). Na zdjęciu widać, jak jego znajoma, Ewa Bulhak, wykonuje szpagat na stojąco, a on podtrzymuje jej nogę. "Kto tak potrafi?" - zapytał fanów Żebrowski. "Ja" - pospieszyła z odpowiedzią jego ciężarna żona, Ola Żebrowska, co rozbawiło internautów. 

Zobacz także: Michał Żebrowski wstydził się swoich sutków. Próbował je ukryć pod kilkoma warstwami ubrań

Swoim archiwalnym zdjęciem Michał Żebrowski wprost oczarował fanki! "Dziewczyny wpatrzone w pana od zawsze", "Genialne zdjęcie", "Ale młodziutki Michał! (...) Pan ma tę zaletę, że nie musi być młodziutki, żeby być przystojny jak diabli", "Nie postarzałeś się" - rozpływały się w zachwytach.

Michał Żebrowski i Ola Żebrowska: czwarte dziecko jest już w drodze!

Historia związku Michała Żebrowskiego i Oli Żebrowskiej sięga czasów, gdy żona aktora miała jeszcze 5 lat, on zaś - 18. Później na długi czas stracili kontakt. Wiele lat później zobaczyli się na spotkaniu podyplomowym po studiach z marketingu i zarządzania. To wtedy między nimi pojawiły się iskry. 

Michał Żebrowski oświadczył się Oli, gdy ta miała 21 lat. Rok później, 20 czerwca 2009 roku, Żebrowscy pobrali się. Krótko po ślubie, w 2010 roku, Michał i Aleksandra Żebrowscy powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - Franciszka. Młodsi synowie pary, Henryk i Feliks, urodzili się kolejno w 2013 i 2020 roku. Obecnie Ola Żebrowska jest w kolejnej ciąży - ona i Michał Żebrowski lada dzień będą mieli czwarte dziecko!

Sonda
Lubisz Olę Żebrowską?
Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany