Doda - Dorota Robaczewska

i

Autor: AKPA

Wymowne słowa

Niewiarygodne, co zrobił fan Dody! Zostanie to z nim na długie lata! Głos zabrała sama piosenkarka

2023-07-16 9:17

Doda to niekwestionowanie jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek. Jej piosenki zna niemal cała Polska. Od początku kariery artystka może liczyć również na wsparcie fanów. Ostatnio jeden z nich postanowił zrobić coś, co zostanie z nim na długie lata. W tej sprawie zareagowała sama Doda. Zobaczcie, co powiedziała!

Doda swoją przygodę ze sceną rozpoczęła 25 lat temu. Na początku był teatr Buffo, później zespół Virgin. Niedługo później Dorota Rabczewska zdecydowała się na solową karierę. Od tamtego czasu jest niekwestionowanie najpopularniejszą polską piosenkarką. Wyjątkowo ważni w jej życiu są jej fani, którzy wspierają Dodę od początków muzycznej kariery i są z nią na dobre i na złe. Jeden z fanów zrobił ostatnio coś nieprawdopodobnego. Głos w sprawie zabrała sama Doda. 

Niewiarygodne, co zrobił fan Dody. Piosenkarka zabrała głos!

Doda na swoim Instagramie pokazała niedawno rękę jednego ze swoich fanów. Na ramieniu możemy zobaczyć tatuaż z nagą piosenkarką. Tak skomentowała to Doda:

- Proszę nie wyśmiewać, nie oceniać ani krytykować - Lasery kosztują, dużo cenniejszy jest FAKT, że co najmniej co dziesiąty mój fan ma jakąś pamiątkę na ciele związaną ze mną, czy to cytat z piosenki ,czy to mój wizerunek ,czy Logo płyty, czy datę super koncertu albo Co mnie najbardziej stresuje mój podpis wykonane na czyimś ciele który następnie identycznej formie zostaję wytatuowany - podumowała Doda.

Zobacz poniższą galerię zdjęć: Doda martwi się o ukochanego

Doda NIE BOI się stalkera. Nachodzi ją od 20 lat!
Listen on Spreaker.