Doda i Paweł Rabczewski

i

Autor: VIPHOTO/East News

Piosenkarka drży o tatę

Ojciec Dody miał udar! Gwiazda zdradziła jak się czuje?

2023-03-26 20:59

Czarne chmury zawisły nad rodziną Dody (39 l.). Jej ukochany tata, znany sztangista Paweł Rabczewski (74 l.), doznał udaru. Na szczęście powoli wraca do zdrowia. Były sportowiec po krótkim pobycie w szpitalu jest już w domu i nabiera sił.

Na szczęście tym razem skończyło się na wielkim strachu. Mężczyzna po krótkim pobycie w szpitalu jest już w domu i nabiera sił. Sytuacja natchnęła jednak wokalistkę do pewnych refleksji. - Czym ja się przejmuję bez sensu? To tylko ciuchy. (...) Ważniejsze są inne problemy. Ojciec w szpitalu. Trzeba się zająć poważnymi rzeczami – napisała Doda na swoim Instastories, odpowiadając na pytania fanów. Natychmiast pojawiły się zapytania o stan zdrowa jej ojca. Na szczęście niebezpieczeństwo minęło i były sportowiec został wypisany do domu, o czym gwiazda poinformowała kilka godzin później. - Jest już w domu. Udar. Mieliśmy dużo szczęścia - podsumowała Dorota.

Doda jest bardzo związana emocjonalnie ze swoimi rodzicami Wandą i Pawłem. Za nimi wskoczyłaby nawet w ogień, dlatego bardzo przeżywa wszelkie problemy związane z ich zdrowiem. Wokalistka jest ukochaną córeczką tatusia. Paweł Rabczewski zaszczepił w niej miłość do sportu. Zawsze też kibicował jej muzycznym poczynaniom.

Doda sprzedała rodzinną pamiątkę, żeby zrobić nową fryzurę
Sonda
W którym show powinna zasiąść Doda?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają