Milionerzy: Małgorzata Rozenek w odcinku specjalnym

i

Autor: AKPA Milionerzy: Małgorzata Rozenek w odcinku specjalnym

GRUBO!

Opadły nam szczęki! Małgorzata Rozenek zagrała o milion w Milionerach!

2022-09-26 19:40

W poniedziałek, 26 września, TVN nagrywało specjalny odcinek programu "Milionerzy". Wygrane zostaną przeznaczone na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka. W teleturnieju zmierzyły się dwie drużyny z gwiazdami stacji. Jedną z nich była... Małgorzata Rozenek. Jak poradziła sobie perfekcyjna pani domu?

3 października w 25. rocznicę powstania TVN, stacja wyemituje specjalny odcinek programu "Milionerzy". Drogę do głównej wygranej - miliona złotych - dzieli 8 pytań. Zmierzą się z nimi dwa duety z gwiazdami stacji. W pierwszym zespole znaleźli się Michel Moran - szef kuchni i juror "MasterChefa" oraz Tomasz Jakubiak - kucharz, gospodarz programów kulinarnych i juror "MasterChefa Juniora".

Drugi skład już od dłuższego czasu budzi wielkie emocje. Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński zadebiutowali niedawno w roli nowych prowadzących "Dzień dobry TVN", co spotkało się z mieszanym przyjęciem widzów. Teraz śniadaniowi partnerzy zasiedli w fotelach naprzeciwko Huberta Urbańskiego, który postawił ich w prawdziwym ogniu pytań. Z relacji AKPA dowiadujemy się, że: "walka była zacięta, w ruch poszły koła ratunkowe i telefony do przyjaciela".

Ich rozgrywka na pewno dostarczy wiele emocji widzom, bo Małgorzata Rozenek wielokrotnie dawała ludziom powody do mocnej krytyki... Myślicie, że Małgosia poradzi sobie z trudnymi pytaniami z wiedzy ogólnej czy raczej się na nich skompromituje? Wszak żona Radzia wielokrotnie chwaliła się, że jest absolwentką wydziału prawa...

Program Milionerzy z Małgorzatą Rozenek zobaczycie już w najbliższy poniedziałek 3 października.

W galerii poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z debiutu Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "DDTVN":

Sonda
Myślisz, że Rozenek dobrze poradzi sobie w Milionerach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają