Ostatnie zdjęcie Emiliana Kamińskiego. W oczy rzuca się poruszający szczegół

i

Autor: AKPA/Gałązka, Facebook/@Teatr Kamienica Ostatnie zdjęcie Emiliana Kamińskiego. W oczy rzuca się poruszający szczegół

Chwyta za serce

Ostatnie zdjęcie Emiliana Kamińskiego. W oczy rzuca się poruszający szczegół

2022-12-27 11:11

26 grudnia poinformowano o śmierci Emiliana Kamińskiego (+70 l.). Ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła bliskimi oraz fanami aktora. Wróciliśmy do ostatniego zdjęcia Emiliana Kamińskiego, opublikowanego na facebookowym profilu Teatru Kamienica. Jeden szczegół porusza do głębi.

Emilian Kamiński nie żyje. Zmarł we własnym domu 26 grudnia

Emilian Kamiński nie żyje - poinformowały media w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, a przygnębiającą wiadomość potwierdziła rzeczniczka prasowa Teatru Kamienica. Aktor zmarł 26 grudnia, o godz. 7:30, we własnym domu. W ostatnich chwilach byli przy nim bliscy. Udało nam się dowiedzieć, jaka jest przyczyna śmierci Emiliana Kamińskiego. Aktor od miesięcy zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Ostatnie zdjęcie Emiliana Kamińskiego. Teatr Kamienica pokazał je na Facebooku

Na facebookowym profilu Teatru Kamienica, który prowadził Emilian Kamiński, 6 listopada pojawiło się jego zdjęcie. W dołączonym do niego wpisie można było przeczytać: 

"Dziś o 16:00 gramy po raz kolejny nasz najnowszy spektakl "Wariatkowo Sp. z O.O.". ? Wcześniej oczywiście próba pod czujnym okiem Reżysera i jego wiernego asystenta ? Sądząc po minie, chyba nie jest źle ?"

Na zdjęciu widać uśmiechniętego Emiliana Kamińskiego, a na kolanach aktora i dyrektora teatru siedział jego ukochany pies. Nie jest tajemnicą, że kochał on zwierzęta, a swojego czworonożnego przyjaciela zabierał nawet na ryby.

Zobacz również: Emilian Kamiński miłość życia poznał, gdy miała... 13 lat. Jak wyglądały początki ich znajomości z Justyną Sieńczyłło? "Śpiewałem pod jej balkonem"

"Moim marzeniem jest do końca moich dni być tak uśmiechniętym, jak pan Emilian na tym zdjęciu" - czytamy w komentarzach. Patrząc na zdjęcie Kamińskiego, trudno się nie wzruszyć...

Kim był Emilian Kamiński? 

Emilian Kamiński był aktorem oraz reżyserem filmowym, teatralnym, musicalowym i dubbingowym, a także wokalistą. Założył on Fundację Atut oraz Teatr Kamienica. Prywatnie Emilian Kamiński od wielu lat był mężem Justyny Sieńczyłło, z którą doczekał się dwóch synów - Cypriana i Kajetana. Miał także córkę Natalię ze związku z pierwszą żoną, Izabellą Jarosz. 

Sonda
Czy ceniłeś role Emiliana Kamińskiego?

Twoje dziąsła TAK wyglądają?

Posłuchaj, o jakich chorobach może to świadczyć!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają