Patryk ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazał romantyczne zdjęcia!

i

Autor: Facebook/@Ślub od pierwszego wejrzenia TVN Patryk ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał romantyczne zdjęcia!

Pokazał za dużo?

Patryk ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał romantyczne zdjęcia! Zdradził finał programu?

2022-11-07 10:15

Patryk i Marta z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to ulubiona para fanów programu. Zdaniem widzów tych dwoje świetnie do siebie pasuje! Czyżby najnowsze zdjęcia, które opublikował Patryk ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na Instagramie, zdradzały zakończenie show TVN-u?

8. sezon programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiega końca, nadal nie wiadomo jednak, jak potoczą się dalsze losy jego uczestników. Tym razem bohaterami show TVN-u byli Marta i Patryk, Marta i Maciej oraz Przemysław i Justyna. Po radości z pierwszych wspólnie spędzonych chwil przyszedł czas na powrót do codzienności. 

Widzowie od razu spostrzegli, że między Martą i Maciejem nie ma "chemii", a wzajemna niechęć uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wręcz bije z ekranu. Zupełnie inaczej zdaje się wyglądać relacja Marty i Patryka, którzy czerpali radość z każdej wspólnie spędzonej chwili. Szybko pojawiły się pierwsze czułości, a nawet deklaracja o zauroczeniu! Widzowie trzymają kciuki za Martę i Patryka, z niecierpliwością wyczekując momentu, w którym poznają dalsze losy uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czyżby jednak mężczyzna nieco zbyt szybko uchylił rąbka tajemnicy? 

Na instagramowym profilu Patryka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiły się zdjęcia, które wzbudziły zainteresowanie fanów. Wszystko dlatego, że mężczyzna pochwalił się, jak spędza wieczór z wybranką. Pokazał zdjęcie kobiecej nogi odzianej w ciepłe, domowe łapcie. W następnym ujęciu można z kolei zobaczyć bukiet czerwonych róż oraz dwa kieliszki wina (jeden z nich trzyma kobieta, z którą uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spędził ten romantyczny wieczór). 

Nie wiadomo, kim jest kobieta, która towarzyszyła mu tego wieczoru, jednak patrząc na to, jak szybko odnalazł wspólny język z Martą, można zastanawiać się, czy Patryk ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ten sposób przypadkowo zdradził właśnie finał show... Odpowiedź poznamy już niebawem!

Patryk ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazał romantyczne zdjęcia

i

Autor: instagram/@aniskopatryk Patryk ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał romantyczne zdjęcia
Sonda
Oglądasz 8. edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Nasi Partnerzy polecają