Ślub od pierwszego wejrzenia: Patryk udaje przed kamerami? Marta wątpi w szczerość jego uczuć.

i

Autor: Facebook/Ślub od pierwszego wejrzenia/TVN

Kłopoty w raju

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Patryk udaje przed kamerami? Marta wątpi w szczerość jego uczuć. "Niektóre rzeczy mnie dotykają"

2022-10-19 11:30

Oglądaliście już 7. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Akcja zaczyna się rozkręcać! Choć do tej pary za jedną z najlepiej dobranych do siebie par uznawano Patryka, oraz Martę, nad ich relacją zawisły pierwsze czarne chmury. Marta zaczęła obawiać się, czy świeżo upieczony mąż jest w ogóle zainteresowany poznawaniem jej bliżej. Niepokoiły ją także jego liczne "ale", dotyczące przyszłości ich związku. Tymczasem Maciej zdecydował się na odważne wyznanie wobec świeżo poślubionej żony! Tego się nie spodziewaliśmy.

Małżeństwo Patryka i Magdy w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" to fikcja? 

Oglądając kolejne odcinki 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mamy okazję lepiej poznać świeżo upieczone pary małżonków, a także ocenić ich szanse na przetrwanie programowych, miłosnych zmagań. Czy uda im się umocnić łączące ich uczucie, czy też czeka ich szybki rozwód? W historii "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie brakowało dramatycznych momentów.

Tym razem małżonkowie mieli spędzić ze sobą odrobinę czasu na krótkich wycieczkach. Jak powszechnie wiadomo, wspólny wypad na weekend to jeden z najlepszych i najprostszych testów na to, czy związek ma szansę się udać. Jak to zadziałało w przypadku uczestników 8. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Podczas kiedy Justyna i Przemek toczyli spory o to, kto kogo "robi", zwłaszcza w delikatnych kwestiach stanowienia o swoim wolnym czasie, Marta i Patryk zaliczyli pierwsze kłopoty w raju.

Jestem dosyć wrażliwa. Nie mówię, że to jakaś wada, staram się traktować to jako zaletę, ale niektóre rzeczy mnie dotykają. Jestem w stanie szybko się otrząsnąć, nie noszę tego w sobie. Dosyć szybko też wyjaśniam sobie pewne kwestie, ale mimo wszystko z tego względu czasami może za dużo myślę na dany temat. Patryk ma czasem takie romantyczne gesty, ale myślę, że on to zaplanował sobie jeszcze nim doszło do naszego małżeństwa - Marta miała nieco wątpliwości dotyczących intencji Patryka w programie.

On te romantyczne gesty zaplanował może i z myślą o mnie jako o przyszłej żonie, ale czy one były wymyślone specjalnie dla mnie, czy już wcześniej, to już jest inna sprawa - dodawała Marta opowiadając o tym, jak pomogły jej wskazówki psychologa w programie. W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" specjaliści mają bowiem za zadanie podpowiadać uczestnikom, jakie potencjalne błędy popełniają w relacjach.

Choć więc Marta próbowała zepchnąć swoje obawy na dalszy plan, ciągle "ale" Patryka, dotyczące ich relacji w końcu sprawiły, że straciła cierpliwość.

Miałam mętlik w głowie - przyznawała szczerze Marta z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Cóż, biorąc pod uwagę sam charakter dokumentalnego show, można by było zażartować na temat szczerości uczuć uczestników, jednak do tej pory to właśnie Marta i Patryk stanowili jedną z najbardziej udanych par w programie. Czy to już koniec sielanki? To pokażą kolejne odcinki. Swoje stosunki udało się poprawić za to Marcie i Maciejowi, głównie dzięki otwartej rozmowie na temat poprzednich związków. Być może dlatego, że uczestnik przestał wreszcie bawić się w osobistego stylistę swojej partnerki. 

Wyraźnie jednak widać, że "w jego typie" są jednak inne kobiety, niż wybrana mu w programie partnerka. Pomimo to otwarcie przyznał się żonie do problemów z bezpłodnością, a nawet zapytał ją, czy dla niego poddałaby się zabiegowi in vitro. Miejmy nadzieję, że chociaż do gabinetu Marta nie musiałaby zakładać szpilek.

Dramat.... Chyba nie było tak źle dobranej pary w programie .. Szkoda mi tej dziewczyny, ale widać że nie udaje ,jest po prostu sobą... A on szuka pewnej siebie, zadbanej , szczupłej kobiety.. Myślę że mega źle się czują w swoim towarzystwie, i już tylko czekają żeby zakończyć tą szopkę... - podsumowywała jedna z fanek. Coś tu ewidentnie poszło nie tak. Czy to dlatego ekspertki kończą współpracę z show?

Co ciekawe, to właśnie z kolei brak dłuższych rozmów ze świeżo poślubionym mężem zdawał się wybitnie martwić Martę w jej niedawno zawartym małżeństwie z Patrykiem. Kiedy przed ruszeniem w małą podróż narzekał na przymusowe "5 godzin ciszy", kobieta zdała sobie sprawę, że bez obecności kamer konwersacja się jakoś nie klei... A której parze Wy kibicujecie w tej edycji najmocniej?

Sonda
Oglądasz 8. edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Izabela Trojanowska
Nasi Partnerzy polecają