Małżeństwo Marty i Macieja ze Ślubu od pierwszego wejrzenia nie przetrwało? Internauci mają dowody

i

Autor: Ślub od pierwszego wejrzenia/ViaPlay/TVN

A Wy jak myślicie?

Małżeństwo Marty i Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przetrwało? Internauci mają dowody

2022-10-14 18:30

Kolejne odcinki 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed nami, a internauci już zaczynają obstawiać, które małżeństwa z programu go nie przetrwały. Wielu fanów serii zakłada, że to właśnie Maciek i Marta się rozwiodą. Twierdzą, że mają na to dowody! Jakie? Wynaleźli pewien szczegół... Czy mają rację? W ostatnim odcinku Maciej i Marta faktycznie nie wydawali się być w najlepszej komitywie. Więcej poniżej!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciek i Marta się rozwiedli? Fani szukają dowodów

Za nami już 7 odcinków 8. edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Program jak zwykle dostarcza swoim fanom wiele emocji, związanych z miłosnymi perypetiami uczestników. Jedną z par, która budzi szczególne zainteresowanie widzów, są Maciek i Marta. Bolesna przeszłość Macieja od początku zwróciła uwagę wielbicieli "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnik został zostawiony przez żonę, która najpierw... zaszła w ciążę z innym mężczyzną.

Na ile druzgoczące musiało być takie doświadczenie, mogło dodatkowo świadczyć odważne wyznanie Maćka w ostatnim odcinku show. Marcie przyznał, że jest bezpłodny! Zapytał ją również, czy rozważyłaby dla niego poddanie się zabiegowi in vitro. Tak daleko zakrojone plany dla tego związku zdaniem internautów mogą się jednak nie powieść.

Faktycznie, kłopoty w raju Maćka i Marty rozpoczęły się dosyć szybko. Już podczas ślubu Maciej nie mógł opanować nerwowego śmiechu, podczas gdy Marta stres zabijała kolejnymi wyjściami "na dymka". Potem nie było lepiej - para zaczęła droczyć się ze sobą co do niemal każdego swojego gestu! Fanom "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczególnie nie spodobało się to, jak Maciek docinał Marcie ze względu na jej wygląd.

Nie zabrakło licznych docinków i ze strony widzów po słynnym już spacerze z żoną, podczas którego Maciek sugerował uczestniczce, że mogłaby nosić się bardziej kobieco. Żartom o noszeniu szpilek po domu nie było końca! Zareagować postanowiła także sama Marta Podbiał, na swoim koncie na Instagramie. Uczestniczka 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stanęła w obronie swojego męża z programu.

Nie podoba mi się nazywanie kobiet "mortadelą", ale nie ma we mnie zgody na hejt, jaki go dotknął. Ludzie piszą obrzydliwe rzeczy o nim i to mi się nie podoba - napisała stanowczo. Fanom show nie umknął jednak pewien szczegół.

Okazało się, że Marta i Maciek nie obserwują się już wzajemnie na Instagramie, choć wśród śledzonych przez nich kont znajdują się te innych użytkowników. Czy to dowód na to, że para nie jest już razem? Cóż, takie drobiazgi mogą o czymś świadczyć... Wszystkiego dowiemy się jednak w kolejnych odcinkach 8. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! A której parze Wy kibicujecie najmocniej?

Czy małżeństwu Maćka i Marty udało się przetrwać program? Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znaleźli miłość. Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy kibicujesz małżeństwu Maćka i Marty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?
Pałac w Śmiłowicach. Tu Pazura brał ślub. Tak wygląda magiczne miejsce pod Krakowem
Nasi Partnerzy polecają