"Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej jest rozczarowany Martą? "Starałem się jakoś wybrnąć"

2022-10-04 21:36

W 5. odcinku najnowszego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zabrakło emocji. Między Martą i Maciejem dało się wyczuć spore napięcie. Uczestnik programu wyznał: "Inaczej ją sobie wyobrażałem". Co jeszcze wydarzyło się w nowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w TVN?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Maciej jest rozczarowany Martą?

i

Autor: Facebook/@Ślub od pierwszego wejrzenia TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej jest rozczarowany Martą?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" to miłosny eksperyment TVN, którego uczestnicy poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Uczestnikami 8. sezonu show są Marta i Maciej, Justyna i Przemysław oraz Marta i Patryk. Wokół najnowszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie brakuje skandali. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": co się wydarzyło w 5. odcinku?

4 października na antenie stacji ukazał się już 5. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Gdy opadły pierwsze emocje, uczestnicy wyruszyli w poślubne podróże, podczas których zaczęli poznawać swoich świeżo upieczonych małżonków. Justyna i Przemek już na początku znaleźli wspólny język, z kolei Marta i Maciej czuli się nieswojo. Pierwsze wspólne aktywności zaowocowały rozmowami, a także... pierwszymi problemami. Podczas pobytu w restauracji Maciej wyznał Marcie, że trudno przychodzi mu rozmawiać o problemach w związku. Ona z kolei poprosiła świeżo upieczonego męża, by ten przekazywał jej swoje uwagi dotyczące jej samej lub ich relacji.

"On mi nie powiedział, co myśli na mój temat, nie skomplementował mnie, nic się do tego nie odniósł... Zobaczymy" - mówiła zasmucona uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed kamerą.

Maciej wyznał z kolei: "Jeśli chodzi o Martę, to nie jest typ mojej kobiety. Wczoraj dostałem takie pytanie, czy podoba mi się, czy jest dla mnie kobietą atrakcyjną, jeśli chodzi o wygląd. Wprowadziło mnie to w zakłopotanie, bo nie potrafiłem jej odpowiedzieć na to pytanie. Starałem się jakoś wybrnąć i powiedziałem tylko, że jestem mile zaskoczony. (...) Inaczej ją sobie wyobrażałem".

Tymczasem między Justyną a Przemkiem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiły się pierwsze zgrzyty. Małżonkowie wybrali się do restauracji. Kobieta poprosiła kelnerkę o trochę czasu na przejrzenie menu, tymczasem Przemysław rozpoczął składanie swojego zamówienia. To nie spodobało się Justynie. Atmosfera między nimi stała się napięta... 

Czy Maciejowi i Marcie uda się znaleźć wspólny język? Czy Marta i Patryk oraz Justyna i Przemysław wypracują porozumienie w ważnych dla siebie kwestiach? Tego dowiemy się, oglądając kolejne odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Sonda
Oglądasz 8. edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki