Ślub od pierwszego wejrzenia: Ojciec uczestniczki był w szoku! Myślał, że to kolejna ciąża. Tak jest świat skonstruowany

i

Autor: Facebook/Ślub od pierwszego wejrzenia/TVN

Samo życie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ojciec uczestniczki był w szoku! Myślał, że to kolejna ciąża. "Tak jest świat skonstruowany"

2022-09-07 7:40

We wtorek, 6 września, na antenie TVN wyemitowano premierowy odcinek 8. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Długo wyczekiwana przez fanów show premiera odbyła się w cieniu skandalu! W nowej odsłonie programu, w którym uczestnicy, nie mający szczęścia w miłości, szukają swojej drugiej połówki z pomocą ekspertów, nie pojawi się "psycholog", Rafał Olszewski. Zwolniono go za obraźliwe wpisy na temat kobiet. Komu miał doradzać w 8. edycji show? Więcej poniżej!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": czy uczestnikom uda się przełamać daleko posunięty sceptycyzm ich rodzin?

Premiera 8. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" odbyła się w cieniu skandalu. Jeden z ekspertów, który miał doradzać w sprawach sercowych uczestnikom kolejnej odsłony show, Rafał Olszak, psychologiem okazał się być tylko z nazwy. Najpierw wyszły nieścisłości co do wykształcenia niedoszłego eksperta w TVN-owskim show, a potem było już tylko gorzej... Rafała Olszaka wyrzucono z programu za obraźliwe wpisy na temat kobiet.

Nowy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trzeba było więc zmontować od nowa, przez co odwołano prapremierę pierwszego odcinka 8. edycji. Telewizyjna premiera odbyła się już jednak zgodnie z planem! Poznaliśmy już uczestników 8. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć musimy przyznać, byliśmy nieco sceptyczni w stosunku do popularnego formatu, to jeszcze nic w porównaniu ze sceptycyzmem, który okazali... bliscy uczestników. To właśnie reakcje ich rodzin uznajemy za najmocniejszy jak do tej pory punkt show.

Choć do ekspertów związkowych zdecydowanie nie należymy, sam koncept programu należy do dosyć oryginalnych. Uczestnicy to osoby nierzadko "po przejściach", które do tej pory nie miały szczęścia w miłości. Z pomocą psychologów poszukują więc w programie drugiej połowy, w nieco odwrotnej kolejności, niż zazwyczaj ma to miejsce. Wszystko zaczyna się bowiem... od stanięcia z nieznaną osobą na ślubnym kobiercu.

Kto decyduje się na tak brawurowy ruch? W premierowym odcinku 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bliżej poznajemy sytuację życiową Pani Marty, która samotnie wychowuje syna z pierwszego związku. Jej ojciec, Pan Adam, był w niemałym szoku, gdy w jego domu pojawiły się kamery. Kiedy córka oznajmiła mu, że ma dla niego "niespodziankę", mężczyzna był przekonany, że chodzi o kolejną ciążę. Samo życie!

Lekkie obawy ustąpiły jednak nadziei, że Pani Marta pozna smak miłości w programie, a jej synek będzie mieć wsparcie przyszywanego ojca. Pan Patryk, kolejny uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia", miał z kolei odwrotny problem. Choć z byłą żoną starał się długo o dziecko, kiedy cud nie nastąpił, otrzymał pozew rozwodowy. Bliscy Pana Patryka, choć z rodzin, które mogliśmy obejrzeć w programie, wyglądali na najmniej zaniepokojonych decyzją uczestnika show, nie ukrywali, że poprzednie rozstanie bardzo przeżył. Miejmy nadzieję, że nie czeka go kolejne rozczarowanie!

Pani Justyna przyjechała do Warszawy, aby realizować własne pasje. Jak dodawała jej mama, silny charakter odziedziczyła po ojcu. Właścicielka własnej firmy choć odnosi sukcesy na polu zawodowym, z randkami radzi sobie już jednak nieco gorzej. Czy w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" psychologom uda się podpowiedzieć jej, jakie błędy popełnia w relacjach? Na to liczą z pewnością jej rodzice, którzy nie ukrywali, że do widoku kamer w swoim domu przyzwyczajeni raczej nie są.

Wzruszał też wątek Pana Przemysława, który choć, jak podkreślał, po rozpadzie 4-letniego związku nie szukał na siłę kolejnej miłości, w końcu do zgłoszenia się do programu popchnęła go zwykła samotność. Choć jego udział w 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" popiera jego siostra, oraz jej życiowa partnerka - paniom udało się zbudować związek, za którym tęskni sam Pan Przemysław - rodzice optymistyczni byli już znacznie mniej. 

Czego najbardziej obawia się Pan Dariusz, ojciec Pana Przemysława, który, jak sam żartobliwie komentował, "wyłamał się z tradycji"? Oczywiście potencjalnego bólu syna i to na oczach milionów widzów. Trzymamy więc kciuki, aby uczestnicy mieli w programie więcej szczęścia, niż wcześniej w życiu prywatnym. Jedno jest pewne - nas czeka jeszcze sporo emocji związanych z 8. edycją programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! W końcu to życie pisze najlepsze scenariusze. A jak Wam podobał się premierowy odcinek? Dajcie znać w komentarzach!

Tak jest świat skonstruowany, że gdzieś tam te dwie osoby pasują do siebie i tak jest im łatwiej (...). Mam już taką potrzebę, żeby być dla kogoś ważnym. - przyznawał nieśmiało Pan Przemysław, który narzekał, że choć na co dzień dobrze czuje się sam ze sobą, są sytuacje, w których pojawia się samotność. Zobrazował to... zamawianiem jedzenia przez singla. Kto tego nie zna! Czy uczestnikom 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uda się poznać miłość życia w programie? Będziemy trzymać kciuki.

W wywiadzie pytano mnie, czy jestem gotowy na blaski i cienie sławy. Okazało się, że to sława nie była gotowa na mnie (...). W wywiadzie pytano mnie, jak czułem się przed kamerami. Doznawałem dysocjacji, czyli utraty prawidłowej integracji między wspomnieniami a poczuciem własnej tożsamości i kontrolą własnego ciała, jakby to nie działo się naprawdę - tak z kolei Rafał Olszak tłumaczył się - i to gęsto - z faktu usunięcia jego wypowiedzi z 8. edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia". My jakoś nie mamy wątpliwości, że była to słuszna decyzja ze strony produkcji programu. Ubawiliśmy się za to srogo.

Życiowe historie uczestników 8. edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia" smucą, czasem bawią, a z pewnością są znane wielu widzom. Dlatego będziemy trzymać kciuki za ich nowe potencjalne miłości! W jednej z minionych edycji swoje szczęśliwe zakończenie znaleźli Aneta i Robert. Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Podobał Ci się premierowy odcinek 8. edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają