Paulina Smaszcz po prawie miesiącu NADAL świętuje swoje urodziny!

i

Autor: AKPA/Podlewski, TikTok/@paulinasmaszcz

Nie za długo?

Paulina Smaszcz po prawie miesiącu NADAL świętuje swoje urodziny! "Życzę sobie…"

2023-03-02 17:45

Paulina Smaszcz (50 l.) prawie miesiąc temu obchodziła 50. urodziny. Gwiazda nie wyprawiała hucznego przyjęcia, ponieważ oczekiwała narodzin wnuczki, którą określiła swoim "najpiękniejszym prezentem". Niespodziewanie Smaszcz znów wróciła do tematu urodzin. Opublikowała nagranie i poinformowała fanów, czego życzy sobie w drugiej połowie życia.

Paulina Smaszcz 8 lutego obchodziła okrągłe, 50. urodziny. Gwiazda nie wyprawiła jednak hucznej imprezy, lecz spędziła ten wyjątkowy dzień  skromnie i w kameralnym gronie. Jak powiedziała w rozmowie z Plotkiem, nie w głowie jej celebracja, bo niecierpliwie oczekuje przyjścia na świat swojej pierwszej wnuczki. Dodała również, że narodziny maleństwa będą dla niej najpiękniejszym prezentem. Dziennikarka pokazała w mediach społecznościowych dwa krótkie nagrania z urodzinowego przyjęcia niespodzianki, które zorganizowali dla niej bliscy. Nie zabrakło balonów i ogromnego bukietu.

- Ago, Moni, Justyno, Lauro, Franku, Julku, to był wspaniały scenariusz wieczoru!!! Ogromna niespodzianka i zaskoczenie. JESTEŚCIE RAZEM GENIALNYM TEAMEM Musicie razem otworzyć firmę eventową, która organizuje nieoczekiwane, pełne energii, optymizmu, zabawy i szczęścia przyjęcia urodzinowe. KOCHAM WAS - napisała na Instagamie.

Paulina Smaszcz nadal świętuje 50. urodziny. Napisała, czego sobie życzy

Chociaż od urodzin Pauliny Smaszcz minął prawie miesiąc, gwiazda postanowiła opublikować jeszcze jedno urodzinowe nagranie. Tym razem widzimy ją trzymającą balony w kształcie cyfry 5 i 0. Dziennikarka ma na sobie czarną spódnicę maxi z głębokim rozcięciem na udzie, srebrne kozaki i czarną, koronkową bluzkę z golfem. Stylizację dopełniła broszką z kwiatem.

- Oficjalnie rozpoczęłam drugą połowę życia - czytamy w opisie - Czego sobie życzę? Zdrowia i siły, by zajmować się moją wnuczką i wspierać moich synów i synową, pomagać mojej Mamie, wspierać kobiety, które pragną samoświadomości i rozwoju, realizować projekty, które jednocześnie są moją pasją, kochać szczerze i być kochaną, taką jaką jestem. WYSTARCZY.

Zobacz zdjęcia Pauliny Smaszcz i jej nowego partnera!

Sonda
Obserwujesz Paulinę Smaszcz w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają