Kulisy romansu

Paweł Królikowski poznał kochankę w programie dla młodzieży. Nieznane fakty z życia aktora

2023-08-03 5:23

Paweł Królikowski (+58 l.) i Małgorzata Ostrowska-Królikowska (59 l.) byli kochającym się małżeństwem. Ale jak to w życiu bywa, serce nie sługa... Aktor zauroczył się inną kobietą. Jak dowiedział się „Super Express", słynny Kusy z „Rancza” wdał się w romans ze znajomą z dawnych lat. Poznaj szczegóły.

W latach 1992–1999 we Wrocławiu kręcono program dla młodzieży „Truskawkowe studio". Pomysłodawcą, scenarzystą, reżyserem, a także autorem tekstów piosenek był Paweł Królikowski. W programie brali udział znani aktorzy, w tym Małgorzata Ostrowska-Królikowska, a także dzieci i młodzież. Była tam też kilkunastoletnia Agata (imię zmienione). - To właśnie ona w późniejszych latach urodziła Pawłowi syna - zdradza nasz informator.

ZOBACZ: Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Mężczyzna dostał po nim spadek

Zakochali się w sobie po programie

Kilka lat po zakończeniu programu, kiedy Agata była już studentką, niespodziewanie spotkała we Wrocławiu Pawła. - Zakochali się. Paweł z nią zamieszkał - dodaje nasze źródło. Agata zaszła w ciążę, ale miłość nie przetrwała. - Wrócił do Małgorzaty i dzieci – słyszymy. Ostatecznie doczekali się piątki pociech.

Żona wybaczyła Pawłowi Królikowskiemu zdradę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, choć zapewne nie było jej lekko, wybaczyła romans niewiernemu mężowi. Trwała przy nim do jego przedwczesnej śmierci. Aktor zmarł w lutym 2020 r. Przegrał walkę z nowotworem mózgu.

Małgorzata, według naszych ustaleń jest w dobrych relacjach z dawną ukochaną męża i ich synem. - Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny - powiedziała gwiazda serialu „Klan” w rozmowie z Pudelkiem. Ten dorosły już teraz mężczyzna uczestniczył z mamą w ostatniej drodze ojca, a także bywał w Kudowie-Zdroju na festiwalu im. Pawła Królikowskiego. Brał udział w sprawie spadkowej po śmierci aktora i dostał po nim spadek.

ZOBACZ GALERIĘ ZE ZDJĘCIAMI

Skandal na grobie Pawła Królikowskiego. Afera na Powązkach Wojskowych. Niezapomniani
Sonda
Z jakiej produkcji najbardziej kojarzysz Pawła Królikowskiego?
Listen on Spreaker.