Piotr Adamczyk z żoną. Posypały się gratulacje

i

Autor: EAST NEWS Piotr Adamczyk z żoną. Posypały się gratulacje

Piotr Adamczyk znalazł się na oficjalnym plakacie „Hawkeye” Marvela! „Nasza duma narodowa”

2021-11-30 17:20

Piotr Adamczyk jest cenionym polskim aktorem, który zapragnął rozwinąć skrzydła na arenie międzynarodowej. Przez wiele lat ciężko pracował, aby przebić się przez tłum konkurencji i zaistnieć na dużym ekranie kina amerykańskiego. Jego wysiłek opłacił się! Aktor wcielił się w rolę gangstera w produkcji kultowego uniwersum wydawnictwa Marvel Comics oraz pojawił się na oficjalnym plakacie serialu!

Piotr Adamczyk jest ikoną polskiego kina. Szerszej publiczności dał się poznać, grając w filmach takich jak: „Och Karol 2”, „Karol – Papież, który pozostał człowiekiem”, „Small World” oraz z serialu „Czas honoru”. Przez wiele lat marzył o rozwinięciu kariery międzynarodowej. Konsekwentnie dążył do celu, a przy tym nie utracił skromności, która jest niezwykle rzadka w świecie show-biznesu. Talent polskiego aktora został nareszcie doceniony przez największych producentów amerykańskich filmów i seriali. Piotr Adamczyk dostał propozycję zagrania w serialu „Hawkeye” wyprodukowanego przez Marvel Comics!

Piotr Adamczyk rywalizuje o żonę z... Bradem Pittem! Szokujące wieści z Hollywood

Zobacz wyżej GALERIĘ: Piotr Adamczyk z żoną. Posypały się gratulacje

Piotr Adamczyk znalazł się na plakacie Marvela!

Rola gangstera w serialu „Hawkeye” jest być może przepustką do międzynarodowej kariery Piotra Adamczyka. Polski aktor nie krył entuzjazmu, gdy ujrzał swoją podobiznę na oficjalnym plakacie produkcji Marvela. Tą radosną informacją pochwalił się w swoich mediach społecznościowych.

„Marvel nie przestaje mnie zaskakiwać. Bros mają swój własny, oficjalny plakat!!! ❤️” - napisał na Instagramie.

Internauci zareagowali od razu! Nie mogli powtrzymać się od publikacji pozytywnych komentarzy i wyrażania swojej dumy, z powodu tego, że aktor z Polski znalazł się na okładce plakatu międzynarodowego wydawnictwa Marvel. W komentarzach napływało dużo gratulacji również od ludzi mediów m.in. Patryka Vegi i Michała Koterskiego. Reszta internautów pisała:

„Muszę mieć ten plakat”

„Panie Piotrze, Pana udział w tym serialu jest tym, czego każdy z nas potrzebował, żeby jeszcze się uśmiechnąć w tym kraju ;) duma rozpiera, bro ❤️ rozumiesz to?”

„Gratulacje Panie Piotrze ?? Nasz człowiek w MARVEL ????”

„Jestem dumna że Polski aktor zagrał w filmie marvelaa❤ to było marzenie i się spełniło”

Kowalscy kontra Kowalscy. Piotr (Piotr Adamczyk)

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Kowalscy kontra Kowalscy. Piotr (Piotr Adamczyk)
Piotr Adamczyk pokazał żonę

i

Autor: WBF Piotr Adamczyk pokazał żonę
Sonda
Cenicie Piotra Adamczyka jako aktora?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają