Piotr Kraśko świętuje urodziny żony. Złożył jej publicznie życzenia

2022-03-18 22:23
Karolina Ferenstein, Piotr Kraśko
Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Karolina Ferenstein, Piotr Kraśko

Piotr Kraśko (51 l.) i Karolina Ferenstein-Kraśko (45 l.) to jedno z najtrwalszych małżeństw w polskim show-biznesie. Ich związek kilka razy był wystawiony na próbę, ale koniec końców zawsze potrafili znaleźć złoty środek. Dziś żona dziennikarza TVN obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji jej małżonek wstawił na Instagram ich wspólne, romantyczne zdjęcie i napisał piękne życzenia.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko pobrali się w 2008 r. Są rodzicami trójki dzieci: Konstantego, Aleksandra i Lary. Para raczej unika dzielenia się w mediach nowinkami z życia prywatnego oraz szczelnie chroni uczucie przed blaskiem fleszy. W mediach społecznościowych można zobaczyć jedynie małą cząstkę ich romantycznej relacji. Z okazji urodzin Karoliny Ferenstein-Kraśko, dziennikarz udostępnił na Instagramie romantyczne zdjęcie z żoną, a w opisie zostawił jej szczerze życzenia.

Zobacz: Piotr Kraśko skazany. Dziennikarz jeździł samochodem bez uprawnień kilka lat! Co on sobie myślał?

Piotr Kraśko złożył żonie urodzinowe życzenia

- Właściwie wiemy to zawsze, ale w tak niezwykłych, trudnych czasach jeszcze bardziej – co i kto jest dla nas najważniejszy. Ty. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin – napisał pod zdjęciem Piotr Kraśko.

Pod postem dziennikarza od razu pojawiło się wiele komentarzy internautów:

"Zdrówka szczęścia pomyślności ! Samych życiowych radości! Wiele,wiele miłości Pani Karolino!!!!Felicidades!!!!"

"Gratuluję męża❤️ Wszystkiego najlepszego!"

"Piękne i wzruszające ♥️ wszystkiego najcudowniejszego 🍀" - czytamy.

Zobacz niżej galerię: Piotr Kraśko i jego żona - historia miłości

Sonda
Lubisz Piotra Kraśko?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE