Nie żałuje

Renata Dancewicz zaliczyła wpadkę z facetem i zaszła w ciążę! "Zdecydowałam się urodzić"

2023-09-04 16:31

Renata Dancewicz to nie tylko utalentowana aktorka, lecz także kobieta, która otwarcie wyraża swoje poglądy, które na sporą część - tych bardziej konserwatywnych - osób działają jak płachta na byka. Teraz znów gwiazda wielu filmów i seriali postanowiła wbić kij w mrowisko i podzieliła się niezwykle intymnym wyznaniem dotyczącym jej życia prywatnego. Okazało się, że Renata Dancewicz zaliczyła wpadkę z facetem i zaszła w ciążę. Dziecko zdecydowała się urodzić.

Renata Dancewicz zaliczyła wpadkę i zaszła w ciążę. Urodziła syna i nie żałuje

Renata Dancewicz swoją wielką karierę rozpoczęła w pierwszej połowie lat 90. Piękna aktorka śmiało eksponowała swoje ciało i dla wielu osób stała się symbolem seksu przełomu wieków. Późniejsza gwiazda serialu "Na Wspólnej", która w wieku 54 lat nadal wygląda bardzo młodo, pozowała także do zdjęć dla popularnego magazynu dla mężczyzn "CKM". Fotki rozpalały wyobraźnię. Będąc już grubo po 30-tce Renata Dancewicz ciągle nie miała dzieci. W 2003 roku jednak na świat przyszedł jej syn Jerzy. Ojcem chłopca jest brydżysta Tomasz Winciorek, wieloletni partner aktorki. Po latach Renata Dancewicz zdradziła, że jej ciąża była wpadką! - Mój syn był wpadką, zdecydowałam się urodzić i nie żałuję, ale nie twierdzę od razu, że dla wszystkich kobiet, które nie planują ciąży, istnieje tylko jedna droga - podkreśliła gwiazda serialu "Na Wspólnej".

Renata Dancewicz: "Na szczęście powoli przestajemy idealizować macierzyństwo"

Aktorka jeszcze będąc w ciąży, wywołała spore zamieszanie. - Powiedziałam w jednym z wywiadów, że nie mam zamiaru, by dziecko zmieniło mój światopogląd - wspominała Renata Dancewicz. Za te słowa spotkał ją okrutny hejt - padały w jej kierunku wulgarne wyzwiska. - Nie powiedziałam, że nie będę opiekować się swoim synem, tylko że nie chcę podporządkować mu całego życia. Na szczęście powoli przestajemy idealizować macierzyństwo, przyznajemy otwarcie, że dziecko bywa upierdliwe - oceniła gwiazda "Na Wspólnej". Syn aktorki w rozmowie z magazynem "Pani" w niestandardowy sposób podsumował swoją matkę. -  Mam wrażenie, że mama zawsze dość ironicznie podchodziła do roli matki. Bez zbędnego napięcia - powiedział Jerzy Winciorek. 

W naszej galerii prezentujemy, jak z bliska wygląda twarz Renaty Dancewicz

Nie przegap: Koszmar Ewy Gawryluk! "Dosyć wcześnie tego doświadczyłam". Poniżające?!

Quiz. Ile wiesz o Robercie Gawlińskim i zespole Wilki?

Pytanie 1 z 12
Na początek coś o pochodzeniu Roberta Gawlińskiego. Gdzie się urodził?
Listen on Spreaker.