Sandra Kubicka

i

Autor: Instagram/@sandrakubicka

Szok! Sandra Kubicka pokazała, jak wygląda po zdjęciu warkoczyków

2022-02-01 12:37

Sandra Kubicka (27 l.) jeszcze w styczniu chwaliła się na Instagramie fryzurą z warkoczyków. Gwiazda zdecydowała się na taką metamorfozę dla wygody i by dopasować się do ukochanego Barona (39 l.). Modelka spotkała się z falą krytyki, a internauci zarzucali jej przywłaszczenie kulturowe!

Sandra Kubicka jest polską fotomodelką. Znaczny rozgłos zdobyła dzięki związaniu się z Baronem, który od lat jest gitarzystą zespołu Afromental i trenerem w programie "The Voice of Poland". Kobieta chętnie dzieli się życiem prywatnym na Instagramie i nie ma problemów z poruszaniem na tematów tabu. Ostatnio wyznała, że jest demiseksualna

Kontrowersyjne warkoczyki Sandry Kubickiej

W styczniu Sandra wraz z ukochanym wybrała się na urodzinowy wyjazd na rajskie Malediwy. Tuż przed wylotem gwiazda postanowiła nieco zmienić swój wizerunek. Wstawiła zdjęcie na Instagrama, na którym pozuje w lustrze z burzą dopiero co zrobionych warkoczyków! Zachwycona napisała wtedy:

„Gotowa na mój wymarzony urodzinowy wyjazd! Wymarzone warkoczyki @pracownia_dredziarska_warszawa dziekujeeeeeee dziewczyny ale się jaram!🦋”

Ku zdziwieniu celebrytki, w komentarzach wybuchła burza. Internauci tłumnie stwierdzili, że taka fryzura jej nie pasuje i zarzucili jej ślepe upodabnianie się do Barona oraz przywłaszczenie kulturowe!

„Przykład dziewczyny zmieniającej się i upodabniającej się dla/do swojego faceta dla jego akceptacji”

„Według mnie niestety bardzo niekorzystnie wygląda 😕”

„słyszałaś kiedyś o cultural appropriation?”

„Have you ever considered that this hairstyle might be perceived as very offensive to some people? Please educate yourself and look up cultural appropriation.” [tłum. Czy zastanawiałaś się kiedyś, że ta fryzura może być postrzegana przez niektórych jako bardzo obraźliwa? Proszę się dokształcić i poszukać informacji na temat zawłaszczania kulturowego.] – pisali zdegustowani internauci.

Sandra Kubicka pozbyła się warkoczyków

Po powrocie do Polski modelka pożegnała się z kontrowersyjną fryzurą. Wstawiła InstaStory, na którym pokazała grupkę znajomych i napisała: „zdejmowanie warkoczyków party”. Po jakimś czasie dodała kolejne zdjęcie, tym razem w swojej oryginalnej fryzurze i oficjalnie rozstała się z eksperymentalnym wizerunkiem słowami: „pa pa warkoczyki”.

Sandra Kubicka

i

Autor: Instagram/@sandrakubicka
Sandra Kubicka

i

Autor: Instagram/@sandrakubicka
Sonda
Podobała wam się wakacyjna fryzura Sandry?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE