ŚOPW: Fani spojrzeli na zęby Marty. Dostało się jej!

i

Autor: Facebook/@Ślub od pierwszego wejrzenia TVN "ŚOPW": Fani spojrzeli na zęby Marty. Dostało się jej!

Ale afera!

"ŚOPW": Fani spojrzeli na zęby Marty. Dostało się jej! Szybko odpowiedziała

2022-11-04 11:43

Pod nowym zdjęciem Marty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozgorzała prawdziwa dyskusja. Kobiecie dostało się za to, jak wyglądają jej zęby! Marta pospieszyła z odpowiedzią. Między fanami uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozgorzała zacięta dyskusja.

Marta Podbioł to uczestniczka 8. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", którą eksperci połączyli w parę z Maciejem. Niestety, szybko okazało się, że kobieta nie jest w typie swojego świeżo poznanego męża, a początek ich relacji należał do trudnych. 

Fani są niemal przekonani, że małżeństwo Marty i Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przetrwa, jak na razie nie znamy jednak ostatecznej decyzji żadnego z uczestników programu - wszystko stanie się jasne już niebawem.

Fani bacznie śledzą także poczynania Marty w social mediach - na Instagramie obserwuje ją niespełna 40 tys. internautów. W ostatnim czasie uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Teraz pokazała zdjęcie z przyjaciółmi. Uwagę internautów zwróciły przede wszystkim... jej zęby.

"Aparat na zęby, aż się prosi" - zauważyła jedna z internautek. Marta szybko zareagowała na komentarz, który pojawił się pod jej nowym zdjęciem na Instagramie. "Ja się boję ortodonty i aparatów, mi się podobają moje zęby, nawet jak są trochę krzywe" - wytłumaczyła uczestniczka "Ślubu". 

Między internautami rozgorzała płomienna dyskusja - jedni zauważali, że należy akceptować samego siebie, inni wyjaśniali, że sugestie tego rodzaju są nie na miejscu, z kolei jeszcze inni komentujący zaczęli obrażać się wzajemnie za... wygląd. Padło sporo inwektyw, których lepiej nie przytaczać. Jak widać, zęby Marty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oraz sugestia internautki wywołały spore zamieszanie...

Sonda
Czy kibicujesz małżeństwu Maćka i Marty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?
Nasi Partnerzy polecają