Sylwia Bomba ostatni raz zabiera głos w sprawie Ochmana. Wyjawiła, czy jej córka będzie na pogrzebie!

i

Autor: Instagram/Sylwia Bomba

Życzymy dużo siły!

Sylwia Bomba "ostatni raz" zabiera głos w sprawie Ochmana. Wyjawiła, czy jej córka będzie na pogrzebie!

2022-08-05 22:41

Sylwia Bomba przeżyła tragedię. Choć jej związek ze zmarłym ostatnio w wieku 49 lat Jackiem Ochmanem skończył się już dawno, owocem ich miłości jest 3-letnia obecnie Tosia. Celebrytka, która od jakiegoś czasu opiekuje się córką samotnie, wyjawiała ostatnio wstrząsające szczegóły dotyczące śmierci ojca jej dziecka. Teraz postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów dotyczące pogrzebu Ochmana i tego, czy pojawi się na nim z Antoniną. To łamie serce!

Córki Sylwii Bomby i Jacka Ochmana nie będzie na pogrzebie taty. "Antosia ma dopiero trzy lata"

Sylwia Bomba już od jakiegoś czasu wychowuje samotnie córkę ze związku z Jackiem Ochmanem. Choć początkowo para dzieliła się opieką nad 3,5 roczną Antoniną, później mężczyzna ponownie wpadł w nałóg, przez co stracił kontakt z córką. Jak tłumaczyła gwiazda programu "Gogglebox", Ochman po prostu zapadł się pod ziemię.

Działacz PZPN i były prezes Znicza Pruszków zmarł nagle w wieku 49 lat. Jacek Ochman, który od lat borykał się z problemem alkoholizmu - temat z ciekawej perspektywy kobiecej przedstawiała ostatnio również Monika Richardson - odszedł w tragicznych okolicznościach. Jego ciało znaleziono w jego mieszkaniu po interwencji policji i straży pożarnej. Z lokalu miał już od tygodnia dobywać się złowróżbny fetor...

Sylwia Bomba nie tylko musiała rozpocząć proces żałoby po utracie ojca swojej córeczki, ale również odnieść się do sprawy publicznie. Współczujemy! Celebrytka nie ukrywała, że jeszcze nie powiedziała Tosi o śmierci taty, zgodnie z poradą psychologa dziecięcego. Dziewczynka ma zaledwie niespełna 4 lata. Trudno więc oczekiwać, aby miała możliwość zrozumienia tak złożonej sytuacji.

Teraz, także, aby uspokoić fanów, martwiących się o stan Sylwii Bomby i jej córki, celebrytka urządziła sesję Q&A na swoim koncie na Instagramie. Odpowiadając na pytania fanów przyznawała, że choć nie jest jej łatwo, z każdym dniem jest bliżej wstępnego pogodzenia się ze swoją sytuacją. Wyraźnie zirytowały ją jednak komentarze dotyczące tego, czy Tosia pojawi się na pogrzebie taty. Odpowiedź była stanowcza! Musimy przyznać, komuś tu zabrakło elementarnego wyczucia. Więcej poniżej.

Ostatni raz odpowiem na tego typu pytanie. Antosia ma 3,5 roku. Nie widziała taty przez ostatnie 3 miesiące. Tosia nie wie, że jej tata zmarł. Nie będzie jej na pogrzebie. W jej imieniu na pogrzebie będę ja - ostro zgasiła pytania dotyczące obecności córki Jacka Ochmana na jego pogrzebie. 

Sylwia Bomba ostatni raz zabiera głos w sprawie Ochmana. Wyjawiła, czy jej córka będzie na pogrzebie!

i

Autor: Instagram/Sylwia Bomba
Sylwia Bomba ostatni raz zabiera głos w sprawie Ochmana. Wyjawiła, czy jej córka będzie na pogrzebie!

i

Autor: Instagram/Sylwia Bomba

Jacek Ochman odszedł nagle, w smutnych okolicznościach. Przegrał walkę z nałogiem alkoholowym. Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej!

Gwiazdy, które przyznały się do alkoholizmu. Vlog Ewy Wąsikowskiej
Sonda
Czy zgadzasz się z decyzją Sylwii Bomby, dotyczącą obecności jej córki na pogrzebie taty?