Szczena miał szansę wyjść na prostą, ale zgubił go alkohol. Stan jego domu mówi wszystko

i

Autor: materiały promocyjne Szczena miał szansę wyjść na prostą, ale zgubił go alkohol. Stan jego domu mówi wszystko

Przerażające

Szczena miał szansę wyjść na prostą, ale zgubił go alkohol. Stan jego domu mówi wszystko

2023-03-22 17:02

Szczena, czyli Ryszard Dąbrowski (40 l.), to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci pierwszych sezonów "Chłopaków do wzięcia". Ten negatywny bohater zawsze budził duże zainteresowanie widzów, więc wielu z nich śledziło jego losy również po zakończeniu przez niego "kariery" telewizyjnej. Jeden z tiktokerów wybrał się niedawno do jego domu. Widok nie należał do przyjemnych.

Internauta zamieścił w sieci filmik z tej wizyty. Nocne odwiedziny i nagrany przy ich okazji obraz mają w sobie coś przerażającego, a sam dom i jego otoczenie mogłyby posłużyć za plan filmu grozy. Zarośnięty i zaśmiecony teren, rozwalający się budynek budzi strach. Wnętrze nie wygląda lepiej - totalny bałagan, zaniedbane pomieszczenia, brak oznak jakiegokolwiek życia. Widać, że dom jest opuszczony. Nie wiadomo jak długo już stoi pusty. Co się stało z mieszkańcami?

Od wielu miesięcy o Szczenie nie ma żadnych informacji w mediach, jego profil na Instagramie również zamarł - ostatnie zamieszczone tam posty datowane są na październik 2021 r. Internet już kilkakrotnie obiegały plotki o jego nagłej śmierci, ale nigdy nie zostały potwierdzone. Wiele źródeł podaje, że Ryszard Dąbrowski ponownie trafił do więzienia. Ponownie, bo zdarzało mu się to już wcześniej - bójki urządzane pod wpływem alkoholu, często kończyły się dla niego "na dołku".

Wydawało się, że Ryszard ma szanse wyjść na prostą, kiedy związał się z Joanna Wielochą i w ich życiu pojawił się synek Marcel. Szczena zaczął treningi i występny na ringu MMA i całkiem nieźle sobie radził. Sport mobilizował go do walki z nałogiem alkoholowym. Niestety nie na długo. W pewnym momencie przyznał nawet, że na ringu zawsze jest pod wpływem. Wygrywał z przeciwnikami, cały czas przegrywając z alkoholem. Walki MMA, mimo że brutalne, niestety nie pozwoliły mu wyładować całej zgromadzonej w nim agresji. Wg informacji podanych przez jego rywala, tym razem Szczena przeszedł samego siebie i podczas awantury domowej pobił dziecko. Jeśli za to trafił do więzienia, to miejmy nadzieję, że pozostanie tam na długo.

Artur Szpilka o walce z Mariuszem Pudzianowskim: Będę gotowy na każdą wersję Pudziana! [KOLOSEUM]
Sonda
Lubisz serial "Chłopaki do wzięcia"?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany