Patryk Vega. Wiemy, kto go zagra

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko Patryk Vega. Wiemy, kto go zagra

Szok

Rafał Zawierucha w ostrych scenach u Vegi. Ciągnięcie za włosy i zdzieranie ubrań

2022-08-09 11:57

"Jego życie napisało najmocniejszy scenariusz" - takim hasłem reklamowany jest film Patryka Vegi "Niewidzialna wojna" o... Patryku Vedze. Reżysera zagra Rafał Zawierucha (36 l.), który przeszedł długą drogę - od grania u Tarantino do występu u Vegi. Obejrzyj zwiastun.

Kto zagra Patryka Vegę w filmie "Niewidzialna wojna"?

"Niewidzialna wojna" to biografia Patryka Vegi, za realizację której odpowiada... sam Patryk Vega. Kontrowersyjny reżyser utrzymywał swój kolejny projekt w tajemnicy, w końcu jednak ogłosił światu, że już niebawem w kinach pojawi się film o nim samym. Za scenariusz do "Niewidzialnej wojny" odpowiada sam Patryk Vega. Na początku reżyser był dość oszczędny w ujawnianiu informacji - ogłosił, kiedy "Niewidzialna wojna" trafi do kin, pokazując zaledwie fragment plakatu. Dowiedzieliśmy się wówczas, że kinowa premiera filmu o Patryku Vedze odbędzie się 30 września. 

Odtwórcą głównej roli w biografii Patryka Vegi, za reżyserię której odpowiada Patryk Vega, będzie Rafał Zawierucha. W obsadzie znajdą się również m.in. Anna Mucha, Justyna Karłowska, Michał Karmowski czy Ignacy Klim. Z racji faktu, że scenariuszem również zajął się Patryk Vega, film zapowiadany jest jako produkcja "bez cenzury", a na plakacie promującym "Niewidzialną wojnę" czytamy o "najmocniejszym scenariuszu", z pewnością nie zabraknie wyrazistych, kontrowersyjnych scen.

Już teraz, choć do premiery filmu Patryka Vegi "Niewidzialna wojna" zostało jeszcze sporo czasu i w zasadzie niewiele o nim wiadomo, nie brak kontrowersji wokół produkcji. Jedni internauci są zszokowani, że 45-letni reżyser zdecydował się na nakręcenie autobiografii i "wystawienie sobie laurki", inni z niecierpliwością wyczekują tej produkcji. Jedno jest pewne - o tym filmie będzie naprawdę głośno!

"Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99 proc. ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał" - czytamy w opisie "Niewidzialnej wojny" o Patryku Vedze. Czy potrafilibyście tak kwieciście napisać o samych sobie? 

Należy jednak docenić fakt, że Patryk Vega przyznaje się do porażki. W opisie produkcji pojawia się fragment: "oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę". Czy to skłoni widzów do obejrzenia filmu o Patryku Vedze? Okaże się niebawem!

Obejrzyj zwiastun nowego filmu Patryka Vegi!

Kim jest Rafał Zawierucha?

Rafał Zawierucha jest polskim aktorem urodzonym w 1986 roku w Krakowie. Jego debiutem był występ w serialu "Akademia". ma na swoim koncie role w produkcjach takich jak "Przyjaciółki", "Księstwo", "Przepis na życie", "Pakt" czy "Bogowie". Jego talent został dostrzeżony przez samego Quentina Tarantino, który zaangażował go do pracy w filmie "Pewnego razu... w Hollywood", gdzie zagrał Romana Polańskiego. Swoich sił próbował również w filmach "Gierek", "Listy do M. 4" czy "Banksterzy". Teraz zaś Rafał Zawierucha z Hollywood trafił do filmu Vegi... Wygląda na to, że można mu już gratulować!

Sonda
Co sądzisz o filmach Patryka Vegi?
Patryk Vega lepszy niż detektyw Rutkowski? Znienawidzą go bywalcy agencji towarzyskich?