Księżna Kate na poligonie

i

Autor: AP Księżna Kate na poligonie

Rodzina królewska

Szokujące zdjęcia księżnej Kate! Żona Williama poszła w kamasze

2023-03-09 9:20

Księżna Kate żadnej pracy się nie boi! Udowodniła to właśnie podczas wizyty na poligonie w Salisbury. Żona księcia Williama rzuciła w kąt eleganckie szpilki i poszła w kamasze. Odziana w strój moro, pod okiem wojaków ćwiczyła obsługę granatnika i udzielanie pierwszej pomocy. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

Księżna Kate z żołnierzami na poligonie! Musiała uczyć się obsługi granatnika

Księżna Kate kojarzy się wszystkim z gracją, subtelnością i stylem. Doprawdy, trudno byłoby do tej pory wyobrazić ją sobie w moro, z lufą karabinu w ręku czy nad menażką prostej grochówki! Teraz jednak wszystko się zmieniło. Księżna Kate najwyraźniej postanowiła przejść przeszkolenie wojskowe. A ponieważ żona Williama żadnej pracy się nie boi, ubrała się tak samo jak szkolący ją wojacy i przez parę godzin dzieliła ich żołnierski trud na poligonie. Na oficjalnych zdjęciach widzimyu nieustraszoną Kate uczącej się nie tylko zasad udzielania pierwszej pomocy, ale również obsługi pokaźnego granatnika. Teraz nikt jej nie podskoczy! Tymczasem bojowe zadanie Kate nie było wcale całkowitym zaskoczeniem. Niedawno została bowiem... pułkownikiem. Jak to możliwe?

Nowe tytuły w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Niezwykła zmiana w życiu księżnej Kate, księcia Williama i Camilli. Król Karol II zdecydował

Król Karol III w grudniu ogłosił, że najważniejsi członkowie rodu władającego Wielką Brytanią otrzymają po śmierci królowej Elżbiety II całkiem nowe tytuły. Księżna Kate otrzymała tytuł Honorowego Pułkownika Gwardii Irlandzkiej. Z kolei książę William jest teraz Pułkownikiem Gwardii Walijskiej, natomiast królowa małżonka Camilla - Pułkownikiem Gwardii Grenadierów. Tymczasem Meghan Markle i książę Harry muszą obejść się smakiem. Dla nich nowych tytułów nie przewidziano.