Tylko u nas!

Tak wyglądało wesele Katarzyny Niezgody. Pomyłka przy przysiędze, pierwszy taniec i znani goście. MAMY WIDEO!

2023-06-16 13:40

Katarzyna Niezgoda (54 l.) wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest aktor i piosenkarz disco polo Paweł Markiewicz. Ślub odbył się w czwartek 15 czerwca pod Warszawą. Na ceremonię zaproszono łącznie 88 ośmiu gości. Panna młoda zaliczyła drobną wpadkę. Podczas przysięgi przejęzyczyła się, a potem zaśmiała. Później para zadała szyku w pierwszym tańcu. Były też występy muzycznych gwiazd. Zobaczcie nasze zdjęcia!

Katarzyna Niezgoda wyszła za mąż. Jej wybranek to przystojny artysta Paweł Markiewicz - aktor i piosenkarz, którego widzowie mogą kojarzyć z ról w serialach paradokumentalnych. Katarzyna Niezgoda przez 10 lat była partnerką Tomasza Kammela (52 l.). Para rozstała się w 2015 roku. Dopiero wtedy poznała Pawła. Para zaręczyła się w sierpniu 2020 roku. Na ślubnym kobiercu stanęli dopiero trzy lata później.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: Kim jest mąż Katarzyny Niezgody? Paweł Markiewicz to aktor i muzyk

Katarzyna Niezgoda wzięła ślub. Wpadka przy przysiędze

Czwartkowa ceremonia odbyła się w ogrodzie jednej z restauracji pod Piasecznem w pobliżu Warszawy. Katarzyna Niezgoda wybrała marynarkową suknię ślubną zdobioną piórkami. Zamiast welonu wolała fascynator. Pan młody zaś zadał szyku w białej marynarce.

W czasie składania przysięgi Katarzyna Niezgoda przejęzyczyła się. Ze swojej drobnej wpadki od razu się zaśmiała. Pan młody nie krył zaś wzruszenia. 

Tak wyglądało wesele Katarzyny Niezgody. Wśród gości gwiazdy!

Na wydarzenie zaproszono łącznie 88 gości, a więc razem z parą młodą bawiło się tam 90 osób. Wśród gości znalazły się aktorki Katarzyna Warnke i Magdalena Modra. Gwiazdą wieczoru była Halina Frąckowiak, która zaśpiewała dla nowożeńców. Wykonała m.in. swój wielki hit "Tin Pan Alley". Dla swojej żony zaśpiewał też pan młody. Paweł Markiewicz wykonał jedną ze swoich piosenek. Dopiero po tym para młoda pokroiła piękny trzypiętrowy tort.

Goście bawili się od godziny 17 do późnej nocy. 

Zobaczcie w naszej galerii i wideo, jak wyglądało wesele Katarzyny Niezgody.

Tak wyglądał ślub Katarzyny Niezgody. Zobacz przysięgę i pierwszy taniec młodej pary
Sonda
Podoba ci się suknia ślubna Katarzyny Niezgody?